پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/13 07:01
کد خبر: 11911

غایب بزرگ پرواز استقلال

دیدار فینال جام حذفی، فردا و از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد بین تیم های استقلال و تراکتورسازی برگزار می شود تا تکلیف قهرمان دومین جام فوتبال ایران نیز مشخص شود.

دیدار فینال جام حذفی، فردا و از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد بین تیم های استقلال و تراکتورسازی برگزار می شود تا تکلیف قهرمان دومین جام فوتبال ایران نیز مشخص شود. اما آبی پوشان در راه رسیدن به مشهد، سفر عجیب و غریبی داشتند. پرواز آنها با تاخیر از زمین برخاست و پروازی که در حالت عادی حدود ۶۰ دقیقه طول می کشد، پس از ۱۲۰ دقیقه به مشهد رسید تا باعث ناراحتی استقلالی ها شود.

 

علاوه بر این، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال حاضر نشد در این پرواز به همراه عوامل تیم راهی مشهد شود. قرار است سعادتمند و دیگر اعضای هیات مدیره استقلال فردا پیش از ظهر، تهران را به مقصد مشهد ترک کنند تا در دیدار فینال در کنار تیم باشند.

 

نکته عجیب در این پرواز، عدم حضور مسئولان و مدیران استقلال بود. سعید رمضانی تنها فرد رسمی و دارای مسئولیت در باشگاه استقلال است که در سفر به مشهد، تیمش را همراهی کرد.

 

با توجه به اختلافات بین سعادتمند و مجیدی، نحوه این سفر عجیب و خسته کننده استقلالی ها به مشهد، باعث آزردگی خاطر کادر فنی و بازیکنان تیم شده است . طبق صحبت هایی که مجیدی مطرح کرده است، دیدار فردا آخرین حضور او به عنوان سرمربی بر روی نیمکت تیم خواهد بود.

 

 

منبع: آی اسپورت

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kzjx3