سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1400/12/21 08:28
حسن یزدانی | همسر حسن یزدانی | ازدواج حسن یزدانی
کد خبر: 19338

ازدواج حسن یزدانی علنی شد ؟ | عکس مراسم ازدواج حسن یزدانی واقعی است ؟

عکس عجیب از حسن یزدانی حسابی سروصدا کرد .

حسن یزدانی کشتی گیر معروف تیم ملی ایران است . حسن یزدانی مدال های زیادی در آوردگاه های مختلف به دست آورده است . ماجرای ازدواج حسن یزدانی با یک عکس دوباره جنجالی شد . اماهنوز مشخص نیست این عکس واقعی است یا ساختگی که احتمالا فتوشاپ بودن عکس حسن یزدانی بسیار بالاست . هنوز واکنشی از سوی حسن یزدانی را به دنبال نداشته است . 

فیلم مراسم ازدواج لاکچری حسن یزدانی و همسرش

عکس عروسی حسن یزدانی لو رفت یا ساختگی است؟

 او در پاسخ به سوال یکی از دنبال کنندگانش که پرسیده بود”چرا دروغ میگویی؟ عمرا حسن یزدانی زن گرفته باشد! اگر راست میگویی سند نشان بده” که  عکس زیر را از عروسی یزدانی منتشر کرد.

حسن یزدانی

عکس لو رفته عروسی حسن یزدانی

البته با بررسی های بیشتر هنوز نمی توان به طور قطع این عکس عروسی حسن یزدانی را تایید کرد چرا که به علت کیفیت پایین، امکان فتوشاپ بودن و ساختگی بودن این عکس بسیار زیاد است.

حسن یزدانی

ماجرای ازدواج حسن یزدانی و همسر کرمانشاهی اش

در ماه های گذشته خبری توسط چند منبع خبری مبنی بر ازدواج حسن یزدانی با همسرش که اهل کرمانشاه بوده خبرساز و جز پربیننده ترین اخبار بوده اما مدت کوتاهی بعد از انتشار این شایعات، هادی عامل مجری کشتی صدا و سیما در یک برنامه زنده اعلام کرد که حسن یزدانی ازدواج کرده و خانمش کارمند شرکت هواپیمایی است.

حسن یزدانی

تکذیب ازدواج حسن یزدانی توسط خودش

اما زیاد از این شایعات نگذشته بود که حسن یزدانی با حضور در یک مراسم افتتاحیه جواب اخبار ازدواجش با یک خانم کرمانشاهی را داد.

حسن یزدانی

ازدواج حسن یزدانی تکذیب شد

حسن یزدانی با حضور در یک مراسم تجلیل در یک مرکز خرید در تهران خبر ازدواجش را تکذیب کرد. در این مراسم مجری از حسن یزدانی می پرسد که واقعا داماد شده؟ که یزدانی با اعلام جواب نه و اینکه قسمت نشده باعث تعجب مجری و افراد حاضر می شود.

حسن یزدانی

همسر حسن یزدانی کیست؟

هنوز مشخصات یا تصویری از همسر حسن یزدانی منتشر نشده اما بنا بر اطلاعات همسر کشتی گیر مازندرانی اهل کرمانشاه و از کارمندان یک شرکت هواپیمایی معروف است.

حسن یزدانی

بیوگرافی کوتاه حسن یزدانی

حسن یزدانی چراتی  متولد ۵ دی ۱۳۷۳ در جویبار استان مازندران، کشتی‌گیر آزادکار ایرانی است. او قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو در وزن ۷۴ کیلوگرم و دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ در وزن ۸۶ کیلوگرم، مدال نقره قهرمانی جهان ۲۰۱۵ در وزن ۷۰ کیلوگرم، مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۸، مدال نقره مسابقات المپیک توکیو ۲۰۲۰ و همچنین مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در نروژ است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3n9wno