سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/22 04:40
آرمان رمضانی | استقلال
کد خبر: 122538

ستاره لیست مازاد استقلال به دنبال طلسم شکنی | آرمان رمضانی از نکونام دلبری می کند؟

آرمان رمضانی از لیست مازاد تا رسیدن به ترکیب اصلی استقلال را در کمتر از دو ماه تجربه کرد.

یکی از نفرات پرتحرک استقلال در روز برتری مقابل مس رفسنجان، آرمان رمضانی بود. آرمان رمضانی مهاجم بلند قامت و ایستا آبی‌ها که در این بازی برخلاف همیشه دونده‌تر و با تحرک بالا در میدان حضور داشت. آرمان رمضانی مهاجم گیلانی استقلال در دو صحنه در بازی اخیر شانس گلزنی داشت آرمان رمضانی یک بار توپش میلی متری از کنار دروازه به بیرون رفت آرمان رمضانی بار ديگر ضربه زمینی‌اش توسط نوشی صوفیانی مهار شد.

آرمان که به واسطه کم حاشیه بودنش طی سال‌های حضورش در استقلال نزد هواداران این تیم از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است، آخرین باری‌ که برای استقلال در لیگ برتر گلزنی کرد، دیدار مقابل شهرخودرو (۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) بود.

همان گلی که باعث شد محبوبیتش نزد هواداران چند برابر شود چرا که با آن گل استقلال توانست اختلاف امتیازش با پرسپولیس را در فاصله سه هفته تا پایان لیگ بیشتر‌ و درنهایت به قهرمانی لیگ بعد از ۹ سال برسد.

حالا از آن گل رمضانی برای استقلال نزدیک به ۵۳۰ روز می‌گذرد و او امیدوار است در سومین حضور پیاپی در ترکیب اصلی استقلال، بتواند بازهم گلزنی کند و خود را به کادرفنی تحمیل کند.

البته که او در دیدار مقابل ملوان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فصل قبل گلزنی کرد اما همچنان بعد از گلی که مقابل شهرخودرو زد، موفق به گلزنی در لیگ برتر برای آبی‌ها نشده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3najdo