دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/02/10 02:16
پرسپولیس
کد خبر: 39086

خداحافظی پرسپولیس با ۲ ستاره نامدار و قدیمی | تصمیم مهم یحیی برای پایان فصل

۲ کاپیتان در اکثر بازی‌های این فصل نیمکت‌نشین بودند و معمولا به عنوان بازیکن جانشین به میدان می‌آمدند.

امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا دو کاپیتان اول و دوم پرسپولیس که جزو قدیمی‌ترین بازیکنان حال حاضر پرسپولیس به حساب می‌آیند، در این فصل خیلی کم مورد استفاده قرار گرفتند و بیشتر اوقات نیمکت نشین بودند. این دو بازیکن که قهرمانی‌های زیادی به همراه پرسپولیس کسب کردند، در نیم فصل اول و در مقطعی به عنوان بازیکن فیکس بازی می‌کردند ولی در نیم فصل و به خصوص هفته‌های اخیر خیلی کم مورد استفاده قرار گرفتند.

امید و کمال در حالی در بازی‌های پرسپولیس در سال جدید کلا نیمکت نشین بودند که نفراتی مثل صادقی ،سرلک ، رفیعی ، امیری ، ترابی ، عمری و آل کثیر عملکرد بسیار خوبی داشتند و همین موضوع باعث شد تا فرصت زیادی به کاپیتان‌های پرسپولیس نرسد. بعضی‌ها فکر می‌کردند به دلیل حساسیت بالای دربی، گل‌محمدی شاید بخواهد از دو کاپیتان اصلی و باتجربه خود در این بازی استفاده کند ولی وقتی که ترکیب پرسپولیس برای دربی اعلام شد، مشخص شد کامیابی‌نیا و عالیشاه جایی در ترکیب اصلی تیمشان ندارند.

این دو بازیکن در اکثر بازی‌های این فصل نیمکت‌نشین بودند و معمولا به عنوان بازیکن جانشین به میدان می‌آمدند. به نظر می‌رسد گل‌محمدی این دو بازیکن را از مدار ذهنی خود خارج کرده و امید و کمال جایی در برنامه‌های تاکتیکی پرسپولیس ندارند. قرارداد عالیشاه با پرسپولیس در پایان فصل تمام می‌شود ولی کامیابی نیا یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. با این شرایط مشخص نیست اوضاع برای این دو بازیکن در فصل آینده به چه شکلی پیش خواهد رفت و کاپیتان‌های اول و دوم قرمزها سال آینده هم در این تیم خواهند ماند یا راهی تیم دیگری خواهند شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3nrejg