شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/17 05:14
مرگ
کد خبر: 38162

مرگ مرموز بازیگر ایرانی در یک رستوران + جزییات

مرد جوان به نام مستعار خشایار در یک رستوران واقع در غرب تهران به کام مرگ فرورفته بود و روز گذشته خانواده‌اش برای پیگیری روال قانونی پرونده به دادسرای جنایی تهران مراجعه کردند.

مرگ، یا انتهای حیات، پایان زندگی است که ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد. در اغلب موارد، مرگ به معنای قطع عملکرد قلبی و تنفسی و سایر عضویت‌های بدنی است. ممکن است دلایل مختلفی برای مرگ وجود داشته باشد، از جمله بیماری، صدمات فیزیکی، سن، تصادفات، خودکشی و غیره. مرگ به عنوان یکی از مسائلی است که در تمام جوامع مورد توجه قرار می‌گیرد و روی شیوه زندگی و فرهنگ جامعه تأثیر می‌گذارد.درمورد مرگ مشکوک بازیگر مطلب زیر را بخوانید

14 بهمن سال گذشته رسیدگی به مرگ مشکوک بازیگر جوان سینما با شکایت خانواده‌اش در دادسرای جنایی تهران کلید خورد.

مرد جوان به نام مستعار خشایار در یک رستوران واقع در غرب تهران به کام مرگ فرورفته بود و روز گذشته خانواده‌اش برای پیگیری روال قانونی پرونده به دادسرای جنایی تهران مراجعه کردند.

یکی از اعضای خانواده‌اش در توضیح شکایت خود گفت: «شب حادثه خشایار با دوستان نزدیک خود برای صرف شام به رستوران رفته بودند. ساعت از نیمه شب گذشته بود که به ما خبر دادند حال خشایار بد شده و او را به بیمارستان منتقل کرده‌اند. من خیلی سریع خودم را بالای سرش رساندم و متوجه حالت غیرطبیعی او شدم که نشان می‌داد مشروبات الکلی مصرف کرده است. حال دوست او که همراهش بود هم خوب نبود و علائمی داشت که نشان می‌داد او هم مشروب خورده است.

وی افزود: اما زمانی که از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده گفت ما مشروب نخورده‌ایم و همین تناقضی که در رفتار و گفتار او می‌دیدم باعث شک من شد. بعداً متوجه شدم که قبل از ورود به رستوران خشایار برای میانجیگری وارد یک نزاع شده است. او بیماری خاصی نداشت و مرگ او برایمان تکان دهنده و غیرعادی است. پزشکان می‌گفتند علت مرگ او ایست قلبی است، اما من با شکایت از صاحب رستوران خواستار بررسی علت دقیق مرگ خشایار هستم.»

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3nroxr