شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/20 05:26
بازنشستگان
کد خبر: 40789

مزایای این بازنشستگان به زودی پرداخت می‌شود + جزییات

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با پرداخت مزایای مناطق جنگی بازنشستگان در آینده موافقت کرد.

مزایای جدید برای بازنشستگان در راه است. مزایای مناطق جنگی بازنشستگان پرداخت میشود. پرداخت جدید برای بازنشستگان در راه است. بازنشستگان منتظر پرداختی جدید باشند.

بازنشستگان مناطق جنگی مدتهاست در انتظار پرداخت مزایای مزدی این مناطق هستند؛ در حال حاضر شاغلان پنج استان کشور، مزایای مناطق جنگی را دریافت می‌کنند اما بازنشستگانِ این استان‌ها از این پرداخت محرومند.

به نظر می‌رسد مقدمات پرداخت این مزایا فراهم شده است؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نامه‌ای به رحیمی نماینده مردم بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی در خصوص اعمال مزایای مناطق عملیاتی جهت بازنشستگان نوشته است: «مقرر گردید صندوق بازنشستگی کشوری معادل ریالی افزایش یک طبقه شغلی شاغلان را به حقوق بازنشستگان مشمول قانون پس از دریافت مدارک مثبته از دستگاه اجرایی زمان اشتغال بازنشستگان شاغل در مناطق عملیاتی اضافه و پرداخت کند.»

وی دربخش دیگری از این نامه آورده است: به محض تامین اعتبار موضوع جهت انجام اقدامات بعدی و صدور احکام بازنشستگان مشمول مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بازنشستگان انتظار دارند مراحل اداری کار تا پایان ماه جاری به اتمام برسد و این مولفه در فیش حقوقی تیرماه قرار گیرد؛ یکی دیگر از دغدغه‌های این بازنشستگان مربوط به معوقات این مزایای مزدی‌ست؛ آن‌ها در خواست دارند معوقات مناطق جنگی آن‌ها در ماه‌های پیش رو پرداخت شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3qd5kn