دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/03/22 01:50
شجاع خلیل زاده
کد خبر: 40965

خبر فوری از پرسپولیس | بازگشت احتمالی بمب جنجالی به پرسپولیس

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در خط دفاع بازیکنان بسیار خوبی دارد اما بازگشت شجاع خلیل زاده قطعا به سود این تیم است.

شجاع خلیل زاده به پرسپولیس برمیگردد. بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس. بیوگرافی شجاع خلیل زاده. شجاع خلیل زاده کیست؟ محمود کلهر روز یکشنبه در خصوص شایعه بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس در خط دفاع بازیکنان بسیار خوبی دارد اما بازگشت شجاع قطعا به سود این تیم است و می تواند به قدرتمند شدن خط دفاعی کمک زیادی کند.

وی با انتقاد از عملکرد لئاندرو پریرا اظهار داشت: وقتی مهاجم خارجی به پرسپولیس می آید باید به حل مشکلات کمک کند اما پریرا چنین شرایطی ندارد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پریرا با پول زیادی به پرسپولیس آمد اما به سختی یک گل زد و این عملکرد برای مهاجم خارجی فاجعه است. یک بازیکن جوان باید جایگزین پریرا شود.

وی در مورد شیخ دیاباته نیز تصریح کرد: دیاباته بازیکن خوبی است ولی متاسفانه در طول فصل مصدوم شد. امیدواریم با کمک کادرفنی برای فصل آینده به آمادگی کامل برسد و آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا شود تا بتواند به پرسپولیس کمک کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3qdvd8