شنبه 30 تیر 1403 - 20 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/04/01 00:47
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:
کد خبر: 21468

شرکت فولاد هرمزگان نمونه بارز یک بنگاه اقتصادی متعهد به مسئولیت های اجتماعی است

آئین تجلیل از تیم فوتبال ساحلی کارگران فولاد هرمزگان قهرمان مسابقات جهانی ایتالیا در صحن شورای شهر بندرعباس برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ظهر امروز (31 خردادماه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس، افزود: موفقیت تیم فوتبال ساحلی کارگران فولاد هرمزگان در مسابقات جهانی ایتالیا بار دیگر پتانسیل های ورزش استان هرمزگان و جوانان بومی را به رخ همگان کشید.

فاطمه جراره با اشاره به اینکه هرمزگان مهد استعدادها و ظرفیت های نهفته است، عنوان کرد: شرکت فولاد هرمزگان ظرف سالیان اخیر در اجرای مسئولیت های اجتماعی به ویژه در حوزه ورزش گام های بلند و مناسبی برداشته و موفقیت امروز تیم فوتبال ساحلی کارگران این شرکت نشان دهنده برنامه ریزی و سرمایه گذاری در حوزه ورزش است.

وی با بیان اینکه امیدواریم سایر بنگاه های اقتصادی همچون فولاد هرمزگان نگاه عدالت محور و توسعه ای به تمامی حوزه های مغفول مانده در استان هرمزگان و شهر بندرعباس داشته باشند، خاطرنشان کرد: امروز به خود می بالیم که اینچنین جوانان هرمزگانی در میادین بین المللی پرچ کشورمان را به اهتزاز درآورده اند.

جراره در پایان تجلیل از این قهرمانان و افتخارآفرینان را در وظایف اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس دانست.

همچنین رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شرکت فولاد هرمزگان نشان داد که یک بنگاه های اقتصادی هم می تواند در هرمزگان فعالیت اقتصادی کند هم اشتغال ایجاد کند و هم در عمل به مسئولیت های اجتماعی اش موفق و کارامد باشد.

حسن سالاری با اشاره به اینکه قهرمانی تیم ساحلی کارگران فولاد هرمزگان در مسابقات جهانی ایتالیا موجی از شادی و غرور را برای جوانان به ویژه جامعه ورزش استان هرمزگان به ارمغان آورد، اظهار کرد: تیم ساحلی کارگران فولاد هرمزگان نشان داد هرمزگان از چه ظرفیتی در ورزش به ویژه در بحث ورزش های آبی و ساحلی برخوردار است و با اندکی توجه و حمایت می توانند در میادین کشوری و بین المللی بدرخشند.

وی با بیان اینکه مردم هرمزگان امروز به خوبی تشخیص می دهند که شرکت فولاد هرمزگان در عمل به مسئولیت های اجتماعی اش در حوزه درمان، آموزش، ورزش و اجتماعی توانسته یک سر و گردن بالاتر از سایر بنگاه های اقتصادی عمل کند، عنوان کرد: امیدواریم سایر بنگاه های اقتصادی این شرکت را الگو بگیرند تا در دل مردم هرمزگان جای بگیرند.

سالاری با اشاره به اینکه امیدواریم چتر حمایتی شرکت فولاد هرمزگان در امر ورزش همچنان گسترانیده شود، خاطرنشان کرد: ورزش هرمزگان نیازمند جدی حمایت از سوی بنگاه های اقتصادی است و هزینه در امر ورزش سبب رشد انگیزه و نشاط در جامعه می شود.

مدیر امور ورزش شرکت فولاد هرمزگان در این جلسه گفت: برای نخستین بار مسابقات فوتبال ساحلی کارگران جهان در کشور ایتالیا برگزار و کارگران زحمتکش فولاد هرمزگان موفق شدند با اقتدار پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

محمد کارگران با اشاره به اینکه شرکت فولاد هرمزگان در سالیان اخیر در بحث حمایت از ورزش کارگری و حرفه ای با برنامه ریزی ورود کرده است، عنوان کرد: در بحث کارگری 18 تیم فعال در  مجموعه شرکت فولاد هرمزگان فعالیت دارند که در اکثر رشته ها در سطح کشور حرف های زیادی برای گفتن دارم.

وی با بیان اینکه با استفاده از طرفیت کارگران شرکت فولاد هرمزگان در رشته فوتبال ساحلی توانستیم افتخار بزرگی را رقم بزنیم، اضافه کرد: نگاه مدیریت کلان شرکت نیز حمایت و ورود جدی در بحث ورزش است و امیدوارم با این نگاه بتوانیم نشان دهیم که هرمزگان در تمامی میادین یکه تاز خواهد بود.

کارگران با اشاره به فعالیت شرکت فولاد هرمزگان در ورزش حرفه ای، اظهار کرد: در رشته فوتبال در 15 تیم آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف، در فوتسال و 3 تیم در فوتبال ساحلی در فعالیت جدی هستیم.

وی با بیان اینکه تیم فولاد هرمزگان مدعی جدی صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور است، عنوان کرد: بزودی تیم جوانان فوتبال ساحلی فولاد هرمزگان به عنوان قهرمان ایران راهی مسابقات جهانی پرتغال می شود.

کارگران در پایان از مجموعه مدیریت شرکت فولاد هرمزگان بابت حمایت از ورزش کارگری و حرفه ای تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است، در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال ساحلی کارگران فولاد هرمزگان نیز تقدیر به عمل آمد

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3woa85