شنبه 23 تیر 1403 - 13 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1399/12/18 14:49
کد خبر: 15720

مشکل استقلال پیدا شد!

حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال امروز در صفحه اینستاگرامی باشگاه استقلال در مورد وضعیت تیم صحبت هایی را عنوان کرد

حجت نظری در صحبت های امروزش، از میزان پرداختی باشگاه به بازیکنان تیم گفت.

 حجت نظری امروز در بخشی از صحبت هایش گفت:

 تا این لحظه از 17 تا 70 درصد به برخی بازیکنان پرداخت شده است هر چند در تلاش هستیم به کادر فنی هم مبالغی را پرداخت کنیم. مطمئنا تا پیش از شروع بازی های آسیایی میزان بیشتری پرداختی خواهیم داشت.

باید از صداقت سخنگوی باشگاه در این مورد تشکر کنیم اما بازه پرداختی های استقلال به بازیکنانش اختلافی 53 درصدی دارد و این اختلاف بین دریافتی بازیکنان اصلا اتفاق خوبی نیست. همین قضیه می تواند تمرکز هر بازیکن تیم را به دلیل میزان تفاوت پرداختی ها به هم بریزد.

همین قضایا است که می تواند انگیزه برخی بازیکنان را تخریب کند و شاید حتی به کم کاری آن ها ختم شود و آن ها در زمین به جای دویدن راه بروند. بازیکنی که می بیند بغل دستی اش 70 درصد گرفته و خودش 17 درصد حتی اگر نخواهد کم کاری کند، انگیزه دویدن و جنگیدن را از دست می دهد. پچ پچ های روی نیمکت هم از همین اختلاف 17 تا 70 درصد شروع می شود.

البته این اختلاف در پرداختی ها می تواند به همان پول های خارج از قرارداد زمان سعادتمند برگردد که هنگام عقد قرارداد به بازیکنان تیم پرداخت می شد و مدیریت جدید آن ها را بخشی از قرارداد می داند، برگردد.

بازیکنان استقلال هم معتقدند آن پول ها مربوط به قرارداد های شان نیست و حالا یکی از بزرگترین چالش های مدیریت باشگاه، همین پول های خارج از قرارداد است که به بازیکنان پرداخت شده بود. مطرح کردن این بازه 53 درصدی به عنوان میزان پرداختی به بازیکنان هم می تواند امری هوشمندانه باشد چرا که اگر نظری این بازه را کوچک تر می کرد قطعا صدای بازیکنان استقلال در می آمد و می گفتند که ما این پول ها را دریافت نکرده ایم.

هیات مدیره استقلال باید در اولین فرصت تکلیف این اختلاف ها را روشن کند و دریافتی تمامی بازیکنان را به محدوده ای برساند که حداکثر 5 تا 10 درصد اختلاف بین دریافتی نفر اول تا آخر تیم باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wokj6