یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/05 14:02
جام ملت های آسیا
کد خبر: 128144

روز دیوانه کننده در جام ملت های آسیا | کره جنوبی در رفت!

امروز روز بسیار عجیبی در جام ملت های آسیا بود.

به گزارش رصدورزشی - جام ملت های آسیا همچنان پیگیری می شود. در جام ملت های آسیا نتایج جالبی رقم خورد. اوج دیدارهای امروز جام ملت های آسیا مالزی و کره جنوبی بود. در این سابقه جام ملت های آسیا حتی نزدیک بود کره جنوبی ببازد و سوم گروه خود شود. جام ملت های آسیا واقعا حساس شده است. 

در ادامه مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا از ساعت ۱۵ امروز (پنجشنبه) دو دیدار پایانی گروه E برگزار شد که طی آنها بحرین از سد اردن گذشت و جدال تیم‌های کره جنوبی و مالزی نیز به تساوی ۳ - ۳ انجامید.

نتایج گروه E به گونه‌ای رقم خورد که تا لحظه آخر ترتیب تیم‌های صعودکننده از این گروه مشخص نبود و هر لحظه تیم‌ها در جدول جابه‌جا می‌شدند. در نهایت کره جنوبی که تا قبل از بازی با مالزی، همه از تقابل احتمالی این تیم با ژاپن در مرحله یک هشتم نهایی صحبت می‌کردند، در یک بازی پراُفت و خیز به نتیجه تساوی ۳ - ۳ رضایت داد تا شاگردان کلینزمن به‌عنوان تیم دوم گروه E صعود کنند. بحرین هم با شکست یک بر صفر اردن توانست معادلات را برهم بزند و با شش امتیاز در رتبه اول قرار بگیرد و اردن هم با چهار امتیاز به‌عنوان تیم سوم از این گروه به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.
نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر است:

* کره جنوبی ۳ - مالزی ۳
گل‌ها: جئونگ وو یئونگ (۲۱)، لی کانگ این (۸۳) و سون هیونگ مین (۳+۹۰) برای کره جنوبی و محمد فیصل عبدالحلیم (۵۱)، عارف آیمن (۵۱ - پنالتی) و رومل مورالس (۱۵+۹۰) برای مالزی

* اردن صفر - بحرین یک
گل: عبدالله یوسف هلال (۳۴) برای بحرین


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ww8nx