چهارشنبه 02 خرداد 1403 - 22 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/29 09:16
کریستیانو رونالدو | کریستیانو رونالدو در عربستان
کد خبر: 125020

سرگرمی لاکچری کریستیانو رونالدو در عربستان| کریس در زمینه این علاقه و سرگرمی‌اش سخاوتمند هم هست

گفته می‌شود وسواس و علاقه کریستیانو رونالدو به ساعت‌های لوکس از زمان انتقال به عربستان شدیدتر هم شده است.

به گزارش رصد ورزشی : کریستیانو رونالدو وسواس زیادی برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان در دو دهه اخیر داشته است. بحث در مورد اینکه آیا او در جدول رده‌بندی تاریخ بالاتر از لیونل مسی قرار دارد یا خیر، هنوز مایه بحث و جدل است، اما نمی‌توان در اخلاق کاری‌ای که کریستیانو رونالدو را به صدر جدول رسانده است، شک کرد. اجماع عمومی بر این است که مسی استعدادهای طبیعی بیشتری دارد، اما طرز فکر کریستیانو رونالدو او را به نیرویی غیرقابل توقف تبدیل کرده و به کریستیانو رونالدو کمک کرد تا پنج جایزه توپ طلا را کسب کند.

اما علی‌رغم اینکه مسلماً بیشتر از هر کسی تلاش می‌کند تا یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان باقی بماند، رونالدو همچنین اطمینان داده است که برای سرگرمی‌های خارج از زمین زمانی دارد. و بزرگترین وسواس او در خارج از زمین برای همه روشن است: ساعت. این فوق ستاره جهانی به ندرت بدون ساعت دیده می‌شود، و ما در مورد ساعت‌های مدرن هوشمند نیز صحبت نمی‌کنیم. از زمان نقل مکان به عربستان، این فوق ستاره زمان بیشتری برای وقف به سرگرمی موردعلاقه خود داشته است، اما این موضوع به دور از علاقه اخیر است.

علاقه رونالدو به ساعت برای اولین بار در دوران حضورش در رئال مادرید، زمانی که او با یک الماس بزرگ یک میلیون دلاری باگت دیده شد، برای همه آشکار شد. این ساعت دارای 761 الماس خیره کننده است و پنج منطقه زمانی مختلف را پوشش می‌دهد، بنابراین صاحب ساعت زمان را در خانه خود و همچنین نیویورک، لس آنجلس، توکیو و پاریس می داند. وقتی در نظر بگیرید که طبق گزارش‌ها تنها شش عدد از این ساعت‌ها در جهان وجود دارد، جای تعجب نیست که اینقدر گران باشد. مهاجم پرتغالی بعدها در کنفرانس مطبوعاتی یوونتوس در سال 2018 در حالی که یک توربیلون امپریال باگت نامرئی فرانک مولر به ارزش 2 میلیون دلار (1.6 میلیون پوند) روی مچ دست خود داشت، شرکت کرد. این ساعت نقره‌ای جرقه‌ای در مجموع 474 الماس و تقریباً 70 یاقوت یاقوت خیره کننده دارد. این یک طراحی پر زرق و برق است، اما برای رونالدو چیز جدیدی نیست. اما وقتی صحبت از ساعت‌های این فوق ستاره 38 ساله به میان می‌آید، همه چیز به قیمت بستگی ندارد. قبل از عزیمت به جام جهانی 2022 قطر، رونالدو با ساعتی که فقط 45000 پوند قیمت داشت، در یک کنفرانس مطبوعاتی نشست.

گفته می‌شود او در زمینه این علاقه و سرگرمی‌اش سخاوتمند هم هست. ماه گذشته، او یک ساعت لوکس به ارزش 87000 پوند، به قهرمان اسبق سنگین وزن UFC، فرانسیس نگانو، پیش از جدال بزرگ کراس اوور خود با تایسون فیوری بریتانیایی، هدیه داد. نگانو ویدئویی از افتتاح هدیه در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرد و از هدیه خود خوشحال به نظر می‌رسید. بنابراین، آیا این همه فقط یک سرگرمی شخصی برای رونالدو است یا چیز دیگری در آن وجود دارد؟

رونالدو در واقع با ساعت‌ساز سوئیسی جیکوب و شرکا همکاری دارد، که تا حدودی تمایل او به تبلیغ ساعت‌ها در هر فرصتی را توضیح می‌دهد. علاوه بر به دست کردن ساعت‌ها در ملأ عام، می‌توان دید که این ساعت‌ها را در رسانه‌های اجتماعی خود تبلیغ می‌کند. آخر هفته گذشته، او تصویری از خود را در حالی که یک ساعت از مجموعه محدود و لوکس سری "جیکوب و کریستیانو" در بازدید از فروشگاه این برند در ریاض عربستان در دست داشت، منتشر کرد. به گفته اتلتیک، رونالدو در حاص حاضر در ریاض وقت آزاد زیادی دارد و بارها در مجموعه‌های هوبلو و رولکس هم دیده شده است و به نظر می‌رسد وسواس او در بهترین بودن شامل داشتن بهترین کلکسیون ساعت جهان هم باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wwood