سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/08/28 08:59
رونالدو
کد خبر: 31544

سرمربی پرتغال، رونالدو را تهدید کرد | واکنش رونالدو حیرت انگیز بود

سرمربی تیم ملی پرتغال رونالدو را تهدید کرد و گفت: مجبور نیستم تا وی را در ترکیب اصلی تیم قرار دهم. او برای رسیدن به ترکیب اصلی باید تلاش کند.

کریستیانو رونالدو بازیکن مطرح دنیا متولد کشور پرتغال می باشد. کریستیانو رونالدو را می توان بهترین بازیکن فوتبال دنیا دانست البته بین هواداران ایشان و لیونل مسی همیشه بحثی راجب بهترین بازیکن دنیا درمیان است. کریستاینو رونالدو بعد از سالها فعالیت حرفه ای در فوتبال و شکستن رکورد های مختلف و دریافت جوایز ارزنده جزو پر افتخار ترین بازیکنان تاریخ است.

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال تاکید کرد که تضمینی نیست که کریستیانو رونالدو برای شروع هر بازی در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرد.

رونالدو که در منچستریونایتد تحت هدایت اریک تن‌هاخ به یک نیمکت‌نشین تبدیل شده، این روزها خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و همراهی تیم ملی پرتغال آماده می‌کند اما او پیش از اعزام به اردوی تیم ملی، ‌ مصاحبه جنجالی با اسکای اسپورت انجام داد و در آن اعلام کرد که برای تن هاخ سرمربی تیمش احترامی قائل نیست. او در بخشی دیگر از صحبت‌هایش عنوان کرد که در منچستر به او توسط مدیران باشگاه خیانت شده است.

این بازیکن ۳۷ ساله در این فصل برای منچستریونایتد تنها سه بار در ۱۶ بازی در تمامی رقابت‌ها گلزنی کرد.

وقتی از سانتوس در مورد رونالدو و جام جهانی آینده پرسیده شد. وی گفت که او هیچ اجباری برای شروع بازی با شماره هفت ندارد و او باید مانند هر بازیکن دیگری برای کسب جایگاه تلاش کند.

سرمربی تیم ملی پرتغال به خبرنگاران گفت: اجبار؟ به عنوان یک سرمربی مجبور نیستم تا وی را در ترکیب اصلی تیم قرار دهم. الزامی در این زمینه نیست. هیچ‌کس در اینجا مجبور به انجام کاری نیست.

رونالدو به دلیل بیماری در بازی دوستانه تدارکاتی پرتغال با نیجریه در روز پنجشنبه حضور نداشت.

ستاره 37 ساله پرتغال در مصاحبه خود با مورگان گفت که به شانس‌ پرتغال بسیار خوشبین است و همچنین فاش کرد که در صورت کسب جام، از تیم ملی بازنشسته خواهد شد.

پرتغال هرگز جام جهانی را فتح نکرده است و بهترین رتبه آن کسب عنوان سومی در جام جهانی ۱۹۶۶ بود.  

این تیم در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز چهارم شد، اما در دو دوره از سه تورنمنت اخیر خود، از جمله در سال ۲۰۱۸، در دور اول حذفی حذف شده است.

کریستیانو رونالدو

مسابقات جام جهانی 2022 از یکشنبه آینده به میزبانی قطر آغاز می شود. بازی افتتاحیه میان میزبان و اکوادور در ورزشگاه البیت دوحه برگزار می‌شود.

کریستیانو رونالدو 37 ساله این روزها شرایط بسیار بدی را به همراه منچستر یونایتد تجربه می کند. رونالدو هفته جاری با مصاحبه ای تند باشگاه منچستر و اریک تن هاگ را به آتش کشید.

بعد از این مصاحبه تند از ابرستاره پرتغالی بسیاری از رسانه های خارجی کار رونالدو با شیاطین سرخ را تمام شده دانستند.

با این حال رونالدو از آمریکا پیشنهاد دارد. کاپیتان پرتغالی ها این روزها در اردوی تیم ملی کشورش در قطر حضور دارد تا بتواند تیم را به یک دستاورد بزرگ برساند.

شبکه الکاس قطر بخشی از مصاحبه رونالدو  را نقل کرد و نوشت: اگر در جام جهانی 2022 قطر قهرمان شویم 100 درصد از فوتبال خداحافظی می کنم


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wz8yx