دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1399/07/01 13:52
کد خبر: 12471

بازیکن مورد نظر استقلال و تراکتور در تمرین پیکان

سعید واسعی هم که در روزهای اخیر از تیم های استقلال و تراکتور پیشنهاداتی را دریافت کرده در این تمرین شرکت کرد.

عصر امروز تیم فوتبال پیکان تمرینات خود را برای حضور در لیگ برتر رسما آغاز کرد.

سعید واسعی هم که در روزهای اخیر از تیم های استقلال و تراکتور پیشنهاداتی را دریافت کرده در این تمرین شرکت کرد.

وحید شیخ ویسی هم که زمزمه‌هایی از جدایی او به گوش می‌رسد در تمرین پیکان حضور داشت.

قبل از شروع تمرین بازیکنان و کادر فنی در محل آمفی تاتر باشگاه پیکان با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا اکبر محمدی مدیر عامل باشگاه پیکان  طی صحبت‌هایی خود ضمن خوشامد گویی به بازیکنان قدیم و جدید تیم و تشکر و تجلیل از مدیریت قبلی آقای گرشاسبی و کادر فنی در راستای حفظ سهمیه تیم و تشکر از حسن اعتماد مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو مقیمی و ابوالحسنی و حمایت اعضای هیات مدیره و زحمات و تلاش شبانه روزی اعضای کمیته فنی و پرستل باشگاه  از همه تیم خواست که با اراده و جدیت کار خود را شروع کنند و از همین ابتدای کار  با قدرت در تمرینات شرکت کرده تا بتوانند در فصل پیش رو فوتبال پیکان را به جایگاهی که در خور نام پیکان است برساند. محمدی همچنین خطاب به بازیکنان افزود: شما تمام توان و تمرکز خود را در زمین بگذارید و ما بعنوان تیم مدیریتی  همه حمایت های لازم را از تیم خواهیم کرد.

اسحاق اینانلو رئیس هیات مدیره باشگاه پیکان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای پیکان در فصل پیش رو گفت: ما همه یک تیم هستیم که برای یک هدف می جنگیم و اگر به کسب موفقیت باور داشته باشیم آن را بدست خواهیم آورد امیدوارم با تلاش همگی بازیکنان و کادر فنی حریف سر سختی برای رقبای خود باشیم.

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان هم ضمن تشکر از حضور مدیران باشگاه در اولین جلسه تمرینی تیم گفت: سوابق  محمدی نشان می دهد که ایشان فوتبالی ترین مدیری است که یک باشگاه می تواند داشته باشد و این یک نکته مثبت برای ماست که ایشان درک بالائی از مسائل و مشکلات یک تیم دارند.

ویسی همچنین افزود: ما همه یک خانواده هستیم که برای موفق شدن احتیاج به همدلی و تلاش داریم کسانی که دلشان با تیم است حتی اگر روی نیمکت یا کنار تیم هستند مطمئنا با انرژی خود کمک شایانی به موفقیت مجموعه فوتبال پیکان میکنند. ما این فصل هدف بالایی را دنبال میکنیم و با اعتقادی که به توانایی های تک تک شما بازیکنان دارم یقین دارم که به هدف خود در پایان فصل خواهیم رسید.

حمید بزرگی از اعضای هیات مدیره نیز ابراز داشت که با اعتقاد به شعار همه برای یک هدف مطمئنابه کسب هدف مورد نظر خواهیم رسید که امیدوارم این اتفاق بیافتد.

بعد از اتمام جلسه بازیکنان به زمین تمرین رفتند و زیر نظر عبدالله ویسی تمرینات خود را آغاز کردند. مدیران پیکان نیز دقایقی ازنزدیک شاهد تمرینات شاگردان ویسی بودند.

 

 

منبع: فارس

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zlaa4