یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/05 07:42
مهرداد محمدی | استقلال
کد خبر: 123447

با جانشین مهدی قایدی آشنا شوید | دلبری مهرداد محمدی برای سرمربی تیم ملی

شانس حضور مهرداد محمدی در اسکواد امیر قلعه نویی در اردوهای بعدی تیم ملی بیشتر خواهد شد و همین روند پیش رود احتمالا این بازیکن به ترکیب اصلی تیم راه پیدا خواهد کرد.

مهرداد محمدی بازیکن استقلال است. مهرداد محمدی مهره فیکس نکونام است. مهرداد محمدی پس از استقلالی شدن ملی پوش شد. مهرداد محمدی در تیم ملی گل زد. مهرداد محمدی در سومین بازی رسمی ملی دومین گل خود را هم زد تا به جمع رکوردداران تاریخ بپیوندد.


امیر قلعه نویی بعد از کنار گذاشتن مهدی قایدی از ترکیب تیم ملی به این بهانه  که این باریکن در فاز دفاعی به تیم ملی کمک نمی کند، دست به دعوت از مهرداد محمدی زد و در تورنمنت چهار جانبه اردن به این باریکن بازی داد.

مهرداد محمدی بعد از این بازی در مصاف با هوادار روی هر سه گل تیمش تاثیر مستقیم داشت. او یک پنالتی گرفت و دو گل زد تا نقش غیر قابل انکاری در کامبک آبی ها داشته باشد. با این کارنامه حالا امیر قلعه نویی حساب ویژه ای روی این بازیکن کرده است و در اردوی بعدی هم این بازیکن را فرا خواهد خواند. به نوعی با این دعوت می توان گفت یک استقلالی جانشین باشو شده است.

از آنجایی که امیر قلعه نویی به دنبال قهرمانی در جام ملت هاست در تلاش برای استفاده از مهره های تهاجمی در ترکیب است. مهرداد محمدی شاید در ترکیب تیم ملی در نقش وینگر برای تیم ملی بازی کند. به خصوص که تیم ملی در خط حمله مهدی طارمی و سردار آزمون را دارد. مهرداد محمدی هم اکنون در ترکیب استقلال در نقش مهاجم بازی می کند. تجربه همراهی تیم ملی در جام ملت ها می تواند یک اتفاق خوب برای مهرداد در بازگشت دوباره به فوتبال ایران باشد.  


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zvgja