یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/01 04:45
عارف غلامی | استقلال
کد خبر: 123147

ستاره استقلال خرید جدید پرسپولیس و یحیی می شود ؟ | تصمیم مهم عارف غلامی درباره پیشنهاد پرسپولیسی ها

عارف غلامی با لغو فالوی صفحه پرسپولیسی تا حدی از شایعه تمایل به رفتن به این تیم دور شده است.

در نقل و انتقالات پیش‌فصل باشگاه استقلال به واسطه مشکلات مالی که از فصل پیش باقی مانده بود، بنای کاهش هزینه‌ها را در پیش گرفت و به همین دلیل راضی به عقد قرارداد با برخی بازیکنان که فصل قبل دستمزدهای عجیب و غریبی گرفته بودند، نشد. عارف غلامی، مدافع میانی باشگاه استقلال با دریافتی بیش از ۲۵میلیارد تومان (با استناد به آماری که باشگاه استقلال منتشر کرد) در واقع گران‌ترین بازیکن فصل پیش استقلال محسوب می‌شد که مدیران کنونی باشگاه استقلال راضی به تمدید قرارداد با عارف غلامی نشدند. عارف غلامی که در مراحل نخست مذاکرات خود خواستار افزایش دستمزدش نسبت به فصل قبل شده بود خیلی زود به این نتیجه رسید که مدیران کنونی حتی راضی نیستند نیمی از قرارداد فصل قبل را به عارف غلامی  بدهند و هرچه تلاش کرد و به انحای گوناگون کوشید که باشگاه را برای بازگرداندنش تحریک کند، اما به توفیق نرسید. آخرین راهکار عارف غلامی انتشار یک استوری و ادعای عقد قرارداد با یک تیم خارجی بود.

عارف غلامی حتی در استوری خود مدعی شد که باشگاه مورد نظر ۵ روز مهلت داده تا اگر استقلال دوباره او را خواست به این تیم بازگردد، اما هرگز باشگاه استقلال راضی به بازگرداندن این بازیکن نشد، چون در نقل و انتقالات علاوه بر درخواست افزایش دستمزد، رفتار مناسبی هم با باشگاه نداشت و همواره در تلاش بود با چنین اقداماتی (انتشار استوری) برای خود بازار جدیدی در فوتبال ایران باز کند.

سرنوشت غلامی که مدعی بود با یک تیم خارجی قرارداد بسته - ادعایی که خیلی زود نادرستی آن به افکار عمومی ثابت شد - به نقطه‌ای رسید که او حتی راضی به پذیرش خواسته باشگاه استقلال مبنی بر کاهش نیمی از دستمزد فصل پیش خود شد، اما باشگاه استقلال دیگر علاقه‌ای به ادامه همکاری با این بازیکن نداشت و همان‌طور که مدیران استقلال به درستی ارزیابی کرده بودند، غلامی از لحاظ فنی نیز در وضعیتی بود که دیگر تیم‌ها را نیز خواهان خود نمی‌دید.

به این ترتیب عارف غلامی رسما بدون تیم ماند، اما گفته شده او بعد از مصدومیتی که برای مرتضی پورعلی‌گنجی به وجود آمده صفحه مدرسه فوتبال باشگاه پرسپولیس را فالو کرده که بعد از انتشار خبر فالو کردن یک پیج منتسب به باشگاه پرسپولیس از سوی صفحات منتسب به باشگاه استقلال این بازیکن دوباره از دنبال کردن صفحه مورد نظر انصراف داده است.

برخی معتقدند این رفتار غلامی نوعی علامت دادن به یحیی گل‌محمدی است تا او را به جای مرتضی پورعلی‌گنجی به پرسپولیس ببرد. هرچند که در درستی این اهداف هنوز شک و تردیدهایی وجود دارد و غلامی با لغو فالوی صفحه پرسپولیسی تا حدی از شایعه تمایل به رفتن به این تیم دور شده، اما این ماجرا می‌تواند در روزهای آتی دستمایه‌ای برای نقد رفتار این بازیکن شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zvl6b