دوشنبه 13 آذر 1402 - 04 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/07/30 10:56
کریستیانو رونالدو | پرسپولیس
کد خبر: 123095

کریستیانو رونالدو روی اعصاب پرسپولیسی ها | انتقام سخت از رونالدو در راه؟

با صحبت‌هایی که کریستیانو رونالدو در بین دو نیمه دیدار با پرسپولیس مطرح کرد حالا پرسپولیسی‌هایی که این فوق ستاره را عاشقانه می‌پرستیدند نگاه متفاوتی به او خواهند داشت.

گزارش‌های مطبوعاتی حاکی از آن است که کریستیانو رونالدو با توجه به علاقه خود برای حضور در جام جهانی 2026، به مدیران النصر از تمایل خود برای تمدید قرارداد با این باشگاه در پایان فصل آینده اطلاع داده است. اما کریستیانو رونالدو پرتغالی در مصاحبه‌ای که بعد از پیروزی 2-1 مقابل ضمک در هفته دهم لیگ حرفه‌ای عربستان انجام داد کریستیانو رونالدو تردیدهایی را درباره صحت این گزارش‌ها ایجاد کرد. کریستیانو رونالدو  در دقیقه 56 این مسابقه گل دوم النصر را به ثمر رساند کریستیانو رونالدو به شبکه SSC گفت: می‌دانستیم که پس از سفر به تیم‌های ملی در فیفادی اخیر، بازی بسیار سختی داریم.

محمدحسین کنعانی‌زادگان در مصاحبه تلویزیونی خود گفت کریستیانو رونالدو در بین دو نیمه بازی پرسپولیس – النصر به داور ازبک آن مسابقه گفته بود بازیکنان پرسپولیس مچ پای او را هدف گرفته‌اند و می‌خواهند مصدومش کنند.این صحبتی بود که بعد از آن مسابقه علیرضا بیرانوند هم مطرح کرده بود.
هم بیرانوند هم کنعانی‌زادگان تاکید داشتند همان صحبتی که رونالدو با داور داشت باعث شد میلاد سرلک در دقایق ابتدایی نیمه دوم اخراج شود وگرنه خطای او روی رونالدو مستحق دریافت کارت زرد نبود و داور ازبک هم نمی‌خواست به سرلک کارت زرد بدهد بخصوص اینکه در نیمه نخست هم اخطار به او داده بود.

با صحبت‌های این دو ستاره پرسپولیس حالا شاید هواداران و بازیکنان این تیم که پیش از این عاشقانه فوق ستاره پرتغالی را دوست داشتند و حتی می‌پرستیدند نگاه متفاوتی به او داشته باشند چرا که صحبت‌های رونالدو با داور باعث ده نفره شدن تیم محبوب‌شان شد و شاید اگر سرلک اخراج نمی‌شد، پرسپولیس با وجود نمایش ضعیف، مصدومیت‌ها و زمین خراب ورزشگاه آزادی نمی‌باخت.
البته ممکن است دوستداران و شیفتگان رونالدو این مساله را به حرفه ای بدون رونالدو ارتباط دهند و ایرادی هم نگیرند اما اینکه یک فوق‌ستاره از نام و اعتبار خود خارج از زمین فوتبال استفاده می‌کند تا شرایط مسابقه را به سود تیمش تغییر دهد چیزی نیست که در بازی جوانمردانه پذیرفتنی باشد.
با این وجود شاید همین مساله پرسپولیسی‌ها را هوشیار کرد که در بازی برگشت غیر از مسائل فنی مراقب رونالدو باشند تا بهانه دستش ندهند و اعتبار و زون نام او باعث بروز مشکلات اینچنینی برایشان نشود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zvlrn