دوشنبه 07 خرداد 1403 - 27 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/03/30 09:22
سعادتمند خبر داد:
کد خبر: 9895

قیمت فروش قائدی ۵ میلیون دلار!

استقلال در سال های گذشته تعداد زیادی از ستاره های خود را از دست داده است و این موضوعی است که سعادتمند وعده داده است جلوی آن بایستد و بازیکن تیمش را ارزان به تیم های دیگر واگذار نکند.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از پارس فوتبال: استقلال در سال های گذشته تعداد زیادی از ستاره های خود را از دست داده است و این موضوعی است که سعادتمند وعده داده است جلوی آن بایستد و بازیکن تیمش را ارزان به تیم های دیگر واگذار نکند.سعادتمند امروز وقتی با سوالی در مورد پیشنهادی بازیکنان این تیم از خارج از کشور روبرو شد به این شکل به آن پاسخ داد:

بله چند باشگاه اروپایی بابت مهدی قائدی با من تماس گرفته اند ولی من اعلام می کنم که هیچ کدام از بازیکنان ما فروشی نیستند و ما همه را حفظ می کنیم.

او در مورد ارقامی که برای رضایت نامه مهدی قائدی گفته می شود هم گفت:

من شنیده ام که گفته اند برای رضایت نامه قائدی ٨٠٠ هزار دلار پیشنهاد داده اند و ٧٠٠ هزار دلار به خودش می دهند ولی اینطوری نیست و من از این حرف ها تعجب کردم. برای رضایت نامه قائدی گفته اند ٢ میلیون دلار ولی ما حاضر نیستیم او را کمتر از ۵ میلیون دلار بفروشیم. تازه برای همین موضوع هم باید با کادر فنی جلسه بگذاریم و ببینیم با این انتقال به نفع بازیکن و باشگاه هست یا نه و بعد تصمیم بگیریم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zwoj3