یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/30 11:30
سرپرست استقلال | پرسپولیس | علی سامره
کد خبر: 125096

سرپرست تیم فوتبال استقلال پرسپولیسی ها را باخاک یکسان کرد | علی سامره جواب پرسپولیسی‌ها را داد

سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، اگر این تیم دنبال رعایت سقف قرارداد نبود، منتظر محمد عراقی را حفظ می‌کرد.

به گزارش رصدورزشی : علی سامره سرپرست استقلال است نشستن روی صندلی سرپرستی تیم بزرگ و پرطرفدار استقلال و برطرف کردن مسائل و حواشی این تیم‌ها کاری بسیار سخت است. علی سامره که خودش از جنس فوتبال و کاملاً از نوع استقلالی‌اش هم هست خیلی خوب توانسته وظایفش را انجام دهد.علی سامره خوب می‌داند که در روزهای حساس لیگ نباید بیش از این به حواشی پرداخت. علی سامره سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، اگر این تیم دنبال رعایت سقف قرارداد نبود، منتظر محمد عراقی را حفظ می‌کرد.


علی سامره درباره بحث ارسال پرونده قراردادهای بازیکنان و مربیان تیم فوتبال استقلال به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: پرداختن به این مسائل ادامه بحث‌های قبلی است. کمیته انضباطی رسماً اعلام کرده که هنوز پرونده‌ای ارسال نشده است. اینها شلوغ‌بازی مجازی است و برخی تیم‌ها به جای تمرکز روی تیم‌شان روی استقلال تمرکز کرده‌اند.

وی در ادامه افزود: دوست نداریم به این بحث‌ها ادامه دهیم، چون تکراری است اما این را بگوییم اگر قرار به تخلف در قراردادها بود، منتظر محمد را حفظ کرده یا زودتر قرارداد گوستاوو بلانکو را ثبت می‌کردیم. اگر نمی‌خواستیم سقف قرارداد را رعایت کنیم خیلی کارها انجام می‌دادیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به مصاف تدارکاتی آبی‌پوشان با نفت مسجدسلیمان گفت: بازی‌های دوستانه بیشتر برای محک زدن بازیکنان است که در شرایط بازی قرار بگیرند تا از نظر ذهنی و بدنی در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

سامره در مورد آخرین وضعیت مصدومیت محمدحسین مرادمند تصریح کرد: او مراحل درمانی‌اش را می‌گذراند و امیدواریم زودتر برگردد. سایر بازیکنان هیچ مشکلی ندارند و همراه تیم تمرین می‌کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/458ado