یک‌شنبه 06 اسفند 1402 - 25 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/05 08:21
لیونل مسی | همسر لیونل مسی
کد خبر: 125300

لیونل مسی به همسرش خیانت کرد؟ | همسر سسک فابرگاس دوست صمیمی آنتونلا همه چیز را لو داد

دنیلا سمان، همسر سسک فابرگاس و دوست نزدیک لیونل مسی و همسرش آنتونلا، شایعات خیانت مسی به همسرش را تکذیب کرد.

به گزارش رصد ورزشی   لیونل مسی مهاجم آرژانتینی پیش از تشریفات در کنار همسرش آنتونلا روکوزو و فرزندانشان روی فرش قرمز تئاتر دوشاتل ظاهر شد. همانطور که از زمان انتقال لیونل مسی به اینترمیامی مرسوم شده، یاسین چوئکو، بادیگارد لیونل مسی نیز از کنارش جم نمی‌خورد. لیونل مسی و آنتونلا سال‌های طولانی در کنار هم زندگی کرده‌اند و به عنوان یک الگوی موفق در ازدواج ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال شناخته می‌شوند. 

 

دنیلا سمان، همسر سسک فابرگاس و دوست نزدیک لیونل مسی و همسرش آنتونلا، شایعات خیانت لیونل مسی به همسرش را تکذیب کرد.


در روزهای گذشته و پس از برد آرژانتین مقابل برزیل در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، شایعه‌ عجیبی در فضای مجازی پیچید که هواداران را شوکه کرد.

خبر در مورد بحران در زندگی خصوصی لیونل مسی بود. این شایعه از این قرار بود که مسی با سوفیا مارتینز، روزنامه‌نگار، در ارتباط است و به همسرش آنتونلا خیانت کرده و این دو به جدایی و طلاق نزدیک شده‌اند.

اهالی فوتبال، به‌خصوص هواداران مسی از شنیدن این خبر شوکه شدند اما دنیلا سمان همسر سسک فابرگاس که به این زوج نزدیک است، این اخبار را تکذیب کرد.

او در قسمت کامنت‌های خبر خیانت مسی که توسط یک پیج اینستاگرامی معروف برزیلی منتشر شده و منبع خبر نیز نشریه‌ای اسپانیایی معرفی شده بود، نوشت: «دروغ است. این چه نشریه‌ای است که که وجود خارجی ندارد؟»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/458axm