سه‌شنبه 07 آذر 1402 - 28 Nov 2023
تاریخ انتشار: 1402/08/27 09:45
پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 124800

پرسپولیس النصر را در خانه شکست می دهد ؟ | برگ برنده یحیی و پرسپولیس در عربستان

پرسپولیس بسیار امیدوار است در خانه النصری ها دست به کار بزرگی بزند.

به گزارش رصد ورزشی :پرسپولیس با تساوی مقابل استقلال تاجیکستان شرایط سختی برای صعود دارد.  پرسپولیس بسیار امیدوار است در خانه النصری ها دست به کار بزرگی بزند. در چارچوب دیدارهای هفته پنجم گروه E لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های النصر عربستان و پرسپولیس در جدول گروه به ترتیب با 12 و 7 امتیاز تیم های اول و دوم گروه خود هستند پرسپولیس و النصر جدال حساس و سختی را در ورزشگاه اول پارک ریاض مقابل هم برگزار خواهند کرد.

بازی رفت دو تیم در شرایطی کاملا عجیب برای پرسپولیس میزبان رقم خورد و در روزی عجیب و بی سابقه یحیی و شاگردانش با دو گل مغلوب رونالدو و دیگر ستاره های النصر پرستاره شدند.

حال بازی برگشت بی شک در شرایطی کاملا متفاوت برگزار می شود و حالا پرسپولیس که بر اساس نتایج بازی های اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان شرایط خوبی ندارد برای جدایی از وضعیت نامناسب خود نیاز به ارائه یک نمایش فوق العاده دارد.

برهمین اساس رویارویی با النصر از چند جهت برای یحیی و شاگردانش اهمیت دارد. نکته ای که نباید فراموش کرد وضعیت چمن ورزشگاه النصر است. پرسپولیس همواره نشان داده در چمن مناسب می تواند وضعیت کاملا متفاوتی را از نظر فنی ارائه دهد. آخرین باری که سرخ پوشان در قو قواره نام شان ظاهر شدند به بازی رفت با الدحیل برمی گردد که در چمن یکدست الدحیلی ها با ارائه یک بازی زیبا حریف را در خانه اش با دو گل مغلوب کردند. نتیجه ای که کمتر کسی آن را باور داشت.

حال پرسپولیس باز هم در آستانه یک بازی سخت و دشوار در خانه حریف قرار دارد و چمن ناب ورزشگاه پارک ریاض می تواند پرسپولیس را به اصل خود برگرداند که همان بازی مالکانه، هوشیارانه و البته زیبایی است که طی چند سال اخیر کمتر تیمی موفق به برتری بر آن شده است.

از این رو یکی از مواردی که مایه امیدواری یحیی و شاگردانش محسوب می شود همین چمن ورزشگاه است و بی تردید پرسپولیسی ها در روز دوشنبه 6 آذر نمایش متفاوتی را نسبت به آن چه در چند بازی اخیر ارائه داده اند، به اجرا خواهند گذاشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/458q9q