یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/27 09:05
امیر قلعه نویی | احمد نوراللهی
کد خبر: 124796

امیر قلعه نویی به سیم آخر زد | این ستاره پرسپولیسی دیگر حق حضور در تیم ملی را ندارد

احمد نوراللهی با نظر امیر قلعه‎‌نویی از تیم ملی کنار گذاشته شد و به نظر می‌رسد دیگر جایی در تفکرات سرمربی تیم ملی نداشته باشد.

امیر قلعه نویی پس از کنار گذاشتن نورالهی از لیست 18 نفره او حاضر به نشستن روی سکو نشد و این موضوع باعث عصبانیت امیر قلعه نویی شد تا امیر قلعه نویی او را از تیم ملی خط بزند. احمد نوراللهی با نظر امیر قلعه‎‌نویی از تیم ملی کنار گذاشته شد و به نظر می‌رسد دیگر جایی در تفکرات امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی نداشته باشد.


روزنامه گل نوشت: سکونشینی احمد نوراللهی برابر هنگ‌کنگ با واکنش عجیب و دور از انتظار این بازیکن همراه شد. هافبک ایرانی الوحده امارات به نشانه قهر ورزشگاه را ترک کرد و حاضر به سکونشینی نشد. در ادامه نوراللهی درانتظار روشن‌شدن تکلیف‌اش برای بازی بعدی تیم ملی برابر ترکمنستان نماند و ایران را ترک و به امارات رفت تا در تمرینات باشگاهی شرکت کند.

در شرایطی که همه منتظر واکنش رسمی سرمربی تیم ملی و همچنین موضع رسمی فدراسیون فوتبال در این رابطه هستند، گویا با توجه به این‌که تیم ملی در کوران رقابت‌های انتخابی جام جهانی است، برای حفظ تمرکز تیم و دوری از حواشی فعلا اظهار نظری نکرده‌اند، اما یکی از اعضای کادر فنی در این رابطه از کنار گذاشته‌شدن نوراللهی از تیم ملی خبر داد و گفت دست‌کم تا زمانی که امیر قلعه‌نویی سرمربی است دیگر نوراللهی به اردوهای تیم‌ملی دعوت نمی‌شود و این پایان کار او در این دوره خواهد بود.

با کنار گذاشتن نوراللهی حالا شانس دیگر هافبک‌ها برای دعوت‌شدن به اردوهای بعدی تیم ملی افزایش پیدا می‌کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/458qkm