یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/14 06:23
کد خبر: 4000

جنگ جهانی سوم در راه است؟ + عکس و جزئیات

رابرت دیوید استیل در وب سایت وترنز تودی با عنوان «جنگ جهانی سوم در راه است؟ آیا ترامپ عقلش را از دست داده است؟» در مقاله ای به تبعات دستور ناشیانه ترامپ پرداخت.

 

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبرآنلاین ؛ نظراتی را که در این یادداشت ارایه می کنم بر پایه تجربیات وسوابق شغلی من است. در گذشته، جاسوس سازمان سیا بودم و همچنین بنیانگذار واحد « Marine Corps Intelligence Activity» در بخش ضد اطلاعات نیروی تفنگداران آمریکایی هستم و صدها کتاب مستند در رابطه با فساد، ناکارآمدی و حتی خیانت نهادهای دولت آمریکا و اشخاصی که در شورای امنیت ملی آمریکا هستند نوشته ام.

                    

در ذیل نظرم را درباره حادثه ترور «سرلشکر قاسم سلیمانی»  ارایه خواهم داد؛

1. اسراییل مایوسانه در تلاش است که جنگ را بر ایران تحمیل کند. یکی از علتهای تلاش اسراییل برای این کار، نجات جنایتکار جنگی ای به نام «بنیامین نتانیاهو» است و علت دیگر، راهبرد و سیاست بلند مدت این رژیم، برای ایجاد تفرقه و حکومت بر خاورمیانه است.

2. اسراییل و کردها در خط مقدم جنگ طلبان داخل عراق هستند و آمریکا هم تعزیه گردان دلقک بازی این دو شده است.

3. از چادر زدن و تحصن مردم در اطراف سفارت آمریکا در بغداد، برای فریب دادن ترامپ بهره بردند تا به او القا کنند که تسخیر سفارت آمریکا در بغداد، و تکرار آنچه که در ایران در دوران پرزیدنت کارتر رخ داد، قریب الوقوع است.

4. اگر ترامپ واقعا دستور ترور (سردار سلیمانی) را داده باشد، در اینکه ترور او را معادل ترور بن لادن دانسته، فریب خورده و به اشتباه رفته است. بگذریم که بن لادن و داعش هم، توسط صهیونیست ها و با حمایت مالی و تجهیزات پنتاگون درست شدند. باید به ترامپ گفته می شد که ترور «سرلشکر قاسم سلیمانی» در داخل عراق، معادل ترور «آرشیدوک فرانتس فردیناند» (در سارایوو) است که موجب آغاز جنگ جهانی اول شد.

5. چهار شبکه که مرض دروغگویی دارند، ترامپ را اسیر خود کرده اند؛ شبکه نخست، متشکل از «مایک اسپر»، «مایک پمپئو» و «دیوید آربِن»، از فارغ التحصیلان سال 1986 کالج نظامی وست پوینت آمریکا هستند. شبکه دوم، صهیونیست های سازمان سیا یعنی «جان برنان»، «جینا هاسپل» و سایرین هستند. شبکه سوم، مسیحیان صهیونیست یعنی باز هم پمپئو و سایر دوستانش هستند و شبکه چهارم، عوامل صهیونیست ها یعنی زوج «جرد کوشنر» و همسرش هستند. هرچند که «رابرت اوبراین»، مشاور جدید امنیت ملی آمریکا اقدامات خوبی برای حذف جنگ طلبان دولت و عوامل نفوذی کشورهای خارجی در شورای امنیت ملی آمریکا داشته، اما احتمالا درک دقیقی از تاریخ و شخصیت برخی اطرافیان ترامپ ندارد تا بتواند از رییس جمهور در برابر شر این چهار شبکه دروغ پردازی که طالب جنگ با ایران به هر بهایی هستند، محافظت کند.

6. هم رسانه های اصلی آمریکا و هم شبکه های اجتماعی که گشتاپوهای صهیونیسم هستند، از یک سو به دنبال برآورده کردن آرزوی صهیونیست ها یعنی جنگ با ایران هستند، و از سوی دیگر حقایق جنگ ما در عراق را که از آن جمله می توان به تولد نوزادهای ناقص الخلقه در فلوجه اشاره کرد،پنهان می کنند. این نوزادان به خاطر استفاده از اورانیوم ضعیف شده در تسلیحات به کار گرفته شده در عراق، ناقص الخلقه متولد شدند.

7. اگر ایران بخواهد واکنشی به این حمله تروریستی نشان دهد، پاسخ عادلانه اش به ترور سرلشکر سلیمانی، حمله به نیروهای آمریکایی در منطقه نخواهد بود، بلکه ترور «مارک اسپر» در داخل خاک آمریکا خواهد بود. البته منظورم این نیست که ایران را تشویق به این کار کنم اما برای خوانندگان این نوشتار می گویم کسی که توسط آمریکا ترور شد، هم وزن کسی چون «مایک اسپر» بود، با این تفاوت که آمریکا با این اقدامش، استقلال عراق را نقض کرد به گونه ای که مستحق محاکمه شدن در دادگاه بین المللی جنایی است.

در زیر نامه ای را که برای پرزیدنت ترامپ نوشتم و ساعت 5:42 امروز صبح به وقت شرق آمریکا به کاخ سفید ارسال کردم می خوانید.

جناب رییس جمهور؛

وزارت دفاع، سیا، و فارغ التحصیلان سال 1986 کالج نظامی وست پوینت در ارتش آمریکا، سر حضرتعالی را کلا گذاشته اند (schlong). ترور «سرلشکر قاسم سلیمانی» در خاک عراق، از حیث اهمیت، مانند ترور «آرشیدوک فرانتس فردیناند» بود که موجب آغاز جنگ جهانی اول گردید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45jb93