سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/05 08:20
جواد نکونام | استقلال
کد خبر: 123448

اقدام باور نکردنی این شاه ماهی برای استقلال | چه کسی استقلال را نجات داد؟

جواد نکونام رقم جالب توجهی را به باشگاه استقلال تخفیف داده است و گفته می شود رقمی که او از قراردادش نسبت به توافق اولیه کم کرده است نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان است.

با درخواست جواد نکونام سرمربی استقلال مسئولان باشگاه استقلال طی نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یکروزه دیدار استقلال با هوادار شده بودند؛ این مساله اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش استقلال از اردن به ایران برگشتند ، عملا نکونام ۴ ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی ستاره استقلال چهار بازیکنی بودند که با وجود شرکت در تمرین روز چهارشنبه اما خستگی سفر در بدن آنها مشهود بود.
سرمربی تیم استقلال به منظور ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال ۲.۵ میلیارد تومان از قراردادش کم کرد و بعد از جواد نکونام ۷ بازیکن هم رقم قراردادهای خودرا کاهش دادند تا قرارداد این بازیکن ثبت و برای بازی جلوی آلومینیوم آماده شود.

گفته می شود این مربی پیش از این هم ۲ میلیارد تومان به باشگاه استقلال برای کاهش قرارداد خود اجازه داده بود. با این حال خبرهای رسیده از باشگاه استقلال حاکی از آن است تخفیف جواد نکونام به تیم استقلال بیش از ۴.۵ میلیارد تومان بوده است. برخی منابع خبری مدعی هستند رقم واقعی قرارداد جواد نکونام که در سازمان لیگ ثبت شده است نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان کمتر از عددی است که این مربی با حجت کریمی مدیر وقت باشگاه استقلال توافق کرده بود.

جواد نکونام اگر چه دوران بازیگری اش را بیشتر در تیم های پاس و اوساسونا گذرانده است و مقطع کوتاهی پیراهن تیم آبی را برتن کرد اما با این رفتار نشان داد که یک استقلالی تمام عیار است و به خاطر موفقیت تیم آبی حاضر است از دستمزد خود هم عبور کند. او در یک خانواده استقلالی متعصب زندگی کرده است و اینبار در مقام سرمربی برای اینکه به نتیجه گیری تیم کمک کند با گذشت از عددی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان کمک زیادی به استقلال برای رعایت سقف قرارداد کرده است.  


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45ob79