دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/06 11:30
پرسپولیس | استقلال
کد خبر: 123524

(اخبار پرسپولیس )جزئیات شکایت پرسپولیس از استقلال مشخص شد

باشگاه پرسپولیس اسناد و مدارک لازم برای شکایت از تخلفات نقل وانتقالاتی باشگاه استقلال را کامل کرده است تا منتظر تصمیم کمیته انضباطی برای کسر حداقل سه امتیاز از آبی پوشان باشد.

به گزارش رصد ورزشی : بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در حالی ادامه دارد که تیم‌های مدعی قهرمانی به دلیل عدم رعایت سقف قرارداد همچنان در کش و قوس شکایت از یکدیگر هستند.

سپاهان اصفهان و پرسپولیس هر یک به دلیل عدم رعایت سقف بودجه در ابتدای فصل جاری لیگ برتر به ترتیب با کسر چهار و یک امتیاز مواجه شدند. همچنین تیم های سپاهان مبلغ ۴۰ میلیارد تومان و پرسپولیس مبلغ ۱۰ میلیارد تومان جریمه نقدی شدند تا اینگونه نقره داغ شوند.

حالا پرسپولیس به طور جدی درخواست خود برای تعیین جریمه علیه استقلال را به کمیته انضباطی ارائه کرده است. این باشگاه مواردی نظیر پرداخت پاداش بابت برد آبی پوشان در هفته هفتم، کاهش ناگهانی مبلغ قرارداد اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم که مبهم است و همچنین عدم رعایت سقف بودجه قرارداد با توجه به مستندات منتشر شده از سوی باشگاه استقلال را عنوان مستنداتش برای شکایت مطرح کرده است.

باشگاه پرسپولیس جزئیات پرداخت پاداش به حساب تک تک اعضای تیم استقلال را به کمیته انضباطی ارائه خواهد کرد. همچنین مسئولان این تیم نامه نگاری‌های رسمی باشگاه استقلال مبنی بر هزینه کرد ۳۲۳ میلیارد تومانی بدون در نظر گرفتن قرارداد «گوستاوو بلانکو» را اعلام خواهد کرد. این در حالی است که آنها طبق قوانین سازمان لیگ موظف به هزینه کلی ۳۱۰ میلیارد تومانی بودند.

در هر صورت پرسپولیس علیه استقلال طرح شکایت کرده است اما اینکه این شکایت منجر به کسر امتیاز خواهد شد یا آبی‌ها توجیه لازم در خصوص پرداختی‌های خارج از عرف قراردادها را به کمیته انضباطی ارائه خواهند کرد، پس از بررسی های مسئولان مربوطه مشخص خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45obgm