جمعه 11 اسفند 1402 - 01 Mar 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/10 08:16
وحید امیری | پرسپولیس
کد خبر: 123824

آخرین وضعیت مصدومیت وحید امیری | ستاره پرسپولیس به بازی حساس می رسد؟

با وجو شایعاتی که در خصوص طولانی‌تر شدن دوره درمان ستاره ملی‌پوش پرسپولیس به گوش می‌رسد اما از اردوی سرخ‌ها خبر می‌رسد او در تمرین امروز تست‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

به گزارش رصد ورزشی : اخیرا شایعاتی درباره طولانی‌تر شدن دوران درمان وحید امیری کاپیتان دوم پرسپولیس به گوش رسیده و گفته شده شاید وحید امیری به خاطر عجله خود برای بازگشت به میدان دیدار ۲۱ آبان ماه در اصفهان مقابل سپاهان را نیز از دست بدهد و حتی بحث حضور وحید امیری در جام ملت‌های آسیا هم با خطراتی روبروست. با این وجود وحید امیری بعد از دروره درمانی نسبتا طولانی‌اش زیر نظر کادر پزشکی پرسپولیس امروز در تمرین سرخ‌ها برخی تست‌های بازگشت را با موفقیت پشت سر گذاشت.قرار است تست‌های بعدی وحید امیری در تمرین روز آینده انجام شود و اینگونه که پیش می‌رود احتمالا او بعد از بازی با صنعت نفت آبادان به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد.

کادر پزشکی پرسپولیس از تلاش و پشتکار وحید امیری برای بازگشت به میدان فوق‌العاده راضی است و به کادر فنی اعلام کرده به احتمال زیاد این بازیکن در صورت صلاحدید یحیی گل‌محمدی می‌تواند در سفر به تاجیکستان تیم پرپسولیس را همراهی کند.

وحید امیری این روزها تنها مصدوم تمرین پرسپولیس به حساب می‌آید و چنانچه این بازیکن ملی‌پوش به تمرین برگردد یحیی گل‌محمدی جدا از دو بازیکنی که رباط صلیبی پاره کرده‌اند، سایر نفراتش را در اختیار خواهد داشت و دستش برای تغییرات در آن مسابقه حساس باز خواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45obno