دوشنبه 07 خرداد 1403 - 27 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/05/23 01:09
پرسپولیس | بازیکن جدید پرسپولیس
کد خبر: 121172

بالاخره گل محمدی بازیکن مورد علاقه اش را پیدا کرد | سرنوشت مهاجم جدید پرسپولیس مشخص شد

بر اسا اخبار منتشر شده گل محمدی پس از مدت ها بالاخره یحیی گل محمدی مهاجم جدید پرسپولیس را معرفی کرده است.

یحیی گل محمدی بالاخره  پس از گذشت یک هفته از شروع  لیگ 23  مهاجم خارجی مورد نظرش را انتخاب کرده و نامش را تحویل رضا درویش داد.

\r\n\r\n

یحیی گل محمدی بالاخره به انتظار هواداران پرسپولیس پایان داد و در آستانه بازی دوم تیمش در لیگ برتر، نام بازیکن خارجی مورد نظرش در پست مهاجم را تحویل مدیرعامل سرخ‌ها داد.

\r\n\r\n

اگرچه سرمربی پرسپولیس در مصاحبه‌هایش تاکید داشت مهاجم خوب در مارکت بازار نیست و نام هیچ مهاجمی را به باشگاه نداده اما در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم تاکید کرد دو مهاجم داخلی را زیر نظر داشته که باشگاه موفق به جذب آن‌ها نشده است. شهریار مغانلو و رضا شکاری مهاجمان مورد نظر گل محمدی بودند که در مورد دلایل جذب نشدن آن‌ها بارها در رسانه‌ها نوشته شده است.

\r\n\r\n

\"\"

\r\n\r\n

اما هرچه هست یحیی تا 48 ساعت قبل نام مهاجم خارجی به باشگاه نداده بود که در نهایت به این پروسه پایان داد و یک مهاجم آفریفایی را به رضا درویش معرفی کرد. مدیرعامل سرخ‌ها نیز بلافاصله پس از درخواست سرمربی تیم، مذاکرات با این مهاجم و باشگاه فعلی‌اش را آغاز کرد. گفتنی است مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی با باشگاهش قرارداد دارد و باید دید این باشگاه برای انتقال قرضی یا قطعی این بازیکن چه رقمی را پیشنهاد خواهد کرد.

\r\n\r\n

برخی رسانه‌ها گمانه زنی‌هایی در مورد رقم درخواست مالی باشگاه این مهاجم داشته اند که هیچ کدام رسمی نیست و همگی بر اساس شنیده‌ها و حدس و گمان‌هاست. از این رو باید صبر کرد و دید با توجه به ریخت و پاش باشگاه‌های عربستانی، تیم‌های دیگر اروپایی نیز چنین توقعی از باشگاه‌های ایرانی داشته و خواهان مبالغ زیادی هستند یا درنهایت طرفین برای این انتقال به توافق خواهند رسید.

\r\n\r\n

منبع : خبر ورزشی


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45olom