چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/11/17 15:55
کد خبر: 6251

اطلاعیه باشگاه استقلال پس از دربی تهران

هیات مدیره باشگاه استقلال پس از دربی تهران اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از بانک ورزش: هیات مدیره باشگاه استقلال پس از دربی تهران اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: خدمت هواداران عزیز سلام عرض می‌کنیم. ضمن تبریک بمناسبت بازی مقتدرانه تیم محبوب استقلال و حمایت های بی دریغتان. هر چند که می‌توانستیم با نتیجه عالی برنده این مسابقه باشیم، ولی به تیم محبوبمان بابت این بازی خوب افتخار می‌کنیم.

لازم است در خصوص اتفاق پیش آمده برای دو تن از بازیکنان عزیزمان در ورزشگاه آزادی باطلاع شریفتان برسانیم از لحظه باخبر شدن از موضوع از طریق مراجع زیربط از جمله مسؤلین محترم ناجا پیگیر موضوع شده ایم و خوشبختانه مسول محترم پرونده با فوریت در رختکن حاضر و در ادامه ودر حال بررسی و جمع اوری مدارک و شواهد هستند که انشااله احقاق حق شود. به محض مشخص شدن نتیجه بررسی ها اطلاع رسانی خواهد شد. ضمن تشکر از پرسنل محترم و زحمتکش نیروی انتظامی در برقراری نظم، امیدواریم در آینده شاهد چنین اتفاق ناگواری نباشیم.

لذا از هواداران عزیز خواهشمندیم با سعه صدر و صبوری اجازه فرمایند موضوع از مسیرهای قانونی پیگیری شود و از دامن زدن به این موضوع در فضای مجازی خودداری شود تا خدای ناکرده باعث دلسرد شدن عزیزان و خدمتگزاران در نیروی انتظامی و یا ایجاد حاشیه برای دو بازیکن عزیزمان جلوگیری شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/487pm3