یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/09/29 16:35
کد خبر: 14775

آخرین اخبار مهم از دستگیری میلاد حاتمی در ترکیه + تصاویر

میلاد حاتمی؛ یکی از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی که از محل درآمد این سایت‌ها ارتزاق می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته است.

"میلاد حاتمی"؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی به شمار می‌آید و چندین سال است که از این طریق پول‌های زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده، وی که از تمام روش‌های غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته است.

​​​​

این کلاهبردار که از محل راه‌اندازی سایت‌های قمار، ارتزاق می‌کند، در روز‌های گذشته ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد، این ویدئو موجب خشم مردم ترکیه در شبکه‌های اجتماعی شده است.

 

مدتی پیش نیز تصاویری توسط میلاد حاتمی منتشر شد که نشان می‌داد یکی از بازیگران ایرانی را ربوده و با تهیه ویدئو از این بازیگر می‌خواست از او عذرخواهی کند که البته تصاویر منتشر شده از پشت‌صحنه این فیلم نشان داد این اقدام نیز به احتمال زیاد به نوعی صوری و برای افزایش بیشتر فالوور بوده است.

در همین راستا سرهنگ داود معظمی گودرزی رییس پلیس فتا پایتخت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: این فرد هم اکنون در کشور ترکیه مستقر است و تا همین لحظه خبری مبنی بر دستگیری وی به ما اعلام نشده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4888nn