یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/24 10:59
بازی مافیا
کد خبر: 126927

مافیای فوتبال تشکیل شد| سری جدید را با این بازیکنان ببینید

سه بازیکن فوتبال در سری جدید بازی مافیا شرکت کردند.

به گزارش رصدورزشی، بازی مافیا یکی از مهیج ترین بازی های گروهی و فکری است که می توانید با دوستان یا اعضای خانواده گروهی با تعداد حداقل 10 نفر تشکیل دهید و از این بازی لذت ببرید.بازی مافیا اولین بار توسط فردی به نام دمیتری دیویدوف ایجاد شد که آن را در بین دانشجویان مسکو به راه انداخت و کم کم این بازی وارد خوابگاه های دانشجویی در اروپا و آمریکا هم شد و اکثر این افراد از انجام دادن این بازی لذت می بردند.

بازی مافیا در سال‌های اخیر در ایران مورد توجه قرار گرفته و موجب ساخت برنامه‌های مختلفی شده است. این بازی که با حضور چهره‌های معروف دنیای فوتبال و سینما بیشتر هم دیده شده حالا طی روز آینده سری جدیدش با حضور بازیکنان فوتبال پخش می‌شود. سعید مهری، علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی بازیکنانی هستند که در این بازی شرکت خواهند داشت.

سعید مهری در پاسخ به این سوال که آیا از بین پرسپولیسی‌ها هم رفیقی دارد یا نه خبر از این بازی داد. او گفت: چرا دوتای آنها در مافیا هم با هم بودیم. در مافیا بد نبودم. در مرحله گروهی بازی کردم و فینال فینالیست‌ها را هم بازی کردم.

او ادامه داد: به‌نظرم بازی کاملا عادلانه برگزار می‌شود. چون نقش‌ها پخش می‌شود و بین آن کات نمی‌دهند و بازی روال عادی خودش را جلو می‌رود. هنوز پخش نشده و انشالله ۱۰ روز دیگر پخش می‌شود. با علیرضا بیرانوند و سروش آنجا با هم بودیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48b6rn