سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/22 07:40
استقلال | اخبار استقلال | امیر قلعه نویی
کد خبر: 124503

اخبار استقلال | واکنش استقلال به تصمیم جنجالی قلعه نویی علیه آبی ها

استقلال در حالی که در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد تنها ۳ سهمیه در اردوی تیم ملی دارد.

استقلال با اقتدار صدرنشین لیگ است اما استقلال در حالی که در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد تنها ۳ سهمیه در اردوی تیم ملی دارد این اقدام قلعه نویی علیه استقلال گفته می شد حواشی را خواهد داشت اما استقلالی ها اعتراض نکردند.

دعوت از تنها سه بازیکن استقلال به اردوی تیم ملی تعجب برخی حتی مربیان تیم حریف را به همراه داشت. بطوریکه امروز در پایان بازی سپاهان – پرسپولیس مورایس در گفت‌وگو با همراهان خود به صورت خصوصی به آنها گفت: چطور از تیم ما ۷ بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده است اما از تیم استقلال تنها سه بازیکن.

به نظر سرمربی تیم سپاهان از این موضوع ناراحت بود که این بازیکنان می بایست فردا بدون استراحت در اردوی تیم ملی حاضر شوند و بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی هم بلافاصله باید در بازی های لیگ برتر به میدان بیایند.

کانال رسمی باشگاه استقلال با انتشار تصویر سه بازیکن استقلالی که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند، برای آنها آرزوی موفقیت کرد واین بدین معنی است که باشگاه استقلال به تصمیم امیر قلعه‌نویی احترام می گذارد و بدان معترض نیست. جواد نکونام که سال‌های سال در لالیگا بازی کرده در کسوت مربی رفتار حرفه ای را رعایت کرده و هیچ گاه در مورد دعوت از بازیکنان استقلال به اردوی تیم ملی مصاحبه نکرده است و نشان داده کاملا برای دیدگاه همتایش در تیم ملی احترام قائل است.  


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48beln