دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/04/16 02:31
رونالدو
کد خبر: 41851

کولاک رونالدو با ساعت لاکچریش | ساعت میلیاردی رونالدو با طراحی خاص+تصاویر

کریستیانو رونالدو شریک قدیمی و نزدیک Jacob & Co است. او و بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره Jacob Arabo در بیست سال گذشته یک رابطه قوی مبتنی بر اعتماد و احترام ایجاد کرده اند.

کریستیانو رونالدو  متولد ۵ فوریه ۱۹۸۵ است که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود. کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است. کریستیانو رونالدو در پست مهاجم برای تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

رونالدو

ساعت میلیاردی رونالدو ساخت شرکت Jacob & Co است که یک مجموعه به نام X CR۷ ساخته و عرضه کرده‌است.

این ساعت ساخت سوئیس است و اسکلت آن به صورت حرکت دستی تنظیم شده‌است. قاب این ساعت رزگلد ۱۸ عیار ۴۴ میلی متری است و ساختار حرکت آن عمودی با جزئیات طراحی CR۷ است و ست قاب رزگلد ۱۸ عیار با ۲۶ الماس سفید تراش باگت ارتقا پیدا کرده‌است و از طرفی ضد آب است.

مجموعه Jacob & Co X CR۷ یک نسخه کاملا شخصی شده از Epic X است که کل طراحی آن نام Epic X را به خود اختصاص داده است. ستون‌ها به گونه‌ای شخصی‌سازی شده‌اند که شامل تصویر و نمادهای کریستیانو رونالدو باشد.

ستون سمت چپ حرکت در حالت های مختلف شکل خود کریستیانو رونالدو را به خود می گیرد، در حالی که ستون سمت راست نشان CR۷ و امضای دست این ستاره فوتبال را دارد که هر دو با حروف درشت حکاکی شده اند.

روکش اسکلت ساعت به شکل توپ فوتبال است. تصویر دیگری از خود کریستیانو رونالدو که پیراهن نمادین و خوش شانس شماره ۷ خود را بر تن کرده است، روی کریستال یاقوت کبود پشت ساعت با رنگ نقره ای چاپ شده است.

کریستیانو رونالدو شریک قدیمی و نزدیک Jacob & Co است. او و بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره Jacob Arabo در بیست سال گذشته یک رابطه قوی مبتنی بر اعتماد و احترام ایجاد کرده اند.

ژاکوب آرابو زمانی با کریستیانو رونالدو ملاقات کرد که این بازیکن فوتبال متولد مادیرا یک ستاره نوظهور بود و دوستی آنها از آن زمان هرگز شکست نخورده است.

Jacob & Co یک خرده فروش جواهرات و ساعت مچی خصوصی آمریکایی است که در سال ۱۹۸۶ توسط طراح الماس Jacob Arabo تاسیس شد. دفتر مرکزی بوتیک و شرکت اصلی آن در منهتن، شهر نیویورک واقع شده است.

این ساعت رونالدو در وبسایت این شرکت ۱۴۵ هزار دلار قیمت خورده‌است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48lenk