یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/28 05:07
کد خبر: 1551

استقلالی‌ها ۱۷ درصد گرفته‌اند و باز می‌نالند!

بازیکنان پرسپولیس در نشست خصوصی در محل تمرین سرخپوشان مدعی شده‌اند: استقلالی‌ها تا به حال ۱۷ درصد پول گرفته‌اند و باز می‌نالند. چرا همیشه باید مشکلات مالی برای پرسپولیس باشد.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از خبرورزشی: تمرین روز گذشته پرسپولیسی‌ها با نظر گابریل کالدرون تعطیل شد. پس از این اتفاق، شایعاتی به راه افتاد مبنی بر اینکه سرخپوشان به دلیل بدقولی باشگاه و عدم واریز حق و حقوق کادر فنی و بازیکنان، تمرین را تعطیل و به قول معروف اعتصاب کرده‌اند. این خبر بلافاصله توسط افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس تکذیب و اعلام شد «با توجه به فشار تمرین در برف که روز یک‌شنبه برگزار شده بود، تمرین روز دوشنبه تعطیل شد تا شاگردان گابریل کالدرون استراحت کنند.»

با این وجود زمزمه‌هایی مبنی بر نارضایتی مربیان و بازیکنان باشگاه بابت بی‌پولی باشگاه شنیده شد. از قرار معلوم کالدرون و دستیارانش قبل از تعطیلی تمرین دوشنبه (دیروز) جلسه‌ای خصوصی با هم داشته و درددل کرده‌اند. ظاهراً در این نشست سرمربی پرسپولیس گلایه‌هایی بابت عدم دریافت دستمزد خودش و دستیارانش مطرح کرده و بازیکنان نیز گفته‌اند در فصل جاری بین ۷ تا ۱۲ درصد دریافتی داشته‌اند.

جالب آنکه شنیدیم بازیکنان پرسپولیس در این نشست خصوصی در محل تمرین سرخپوشان مدعی شده‌اند: «استقلالی‌ها تا به حال ۱۷ درصد پول گرفته‌اند و باز می‌نالند. چرا همیشه باید مشکلات مالی برای پرسپولیس باشد و...؟»

کالدرون در پایان این نشست به بچه‌هایش گفته روز دوشنبه را استراحت کنند تا خودش با باشگاه صحبت کند. سرمربی آرژانتینی همچنین تأکید کرده تمرینات پرسپولیس هرگز نباید دچار وقفه شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48qdn4