یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 04:58
امیرارسلان مطهری | استقلال
کد خبر: 123575

خرید جدید نکونام ستاره استقلال را نیمکت نشین کرد | بلانکو علیه قاتل استقلالی پرسپولیس

نگاهی به آمار دقایق حضور ارسلان مطهری در ترکیب تیم استقلال مشخص می‌کند او هفته به هفته از ترکیب اصلی استقلال بیشتر دور شده است.

امیرارسلان مطهری ستاره استقلال که در ابتدای لیگ برتر فصل جاری در دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان، ملوان و سپاهان از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفت، در هفته چهاردهم مقابل استقلال خوزستان به‌عنوان بازیکن ذخیره تنها ۱۱ دقیقه فرصت حضور در ترکیب آبی‌پوشان استقلال را پیدا کرد.

گیتاریست استقلالی‌ها پس از بازگشت از بازی‌های آسیایی ۸ دقیقه روبه‌روی مس رفسنجان به میدان رفت، ۱۹ دقیقه در دیدار مقابل هوادار به ترکیب اضافه شد و در نهایت بازی مقابل آلومینیوم اراک را به طور کامل از روی نیمکت تماشاگر بود تا سهم حضورش در ترکیب استقلال در بازی آخر به صفر برسد!

حالا و با گل‌زنی آرمان رمضانی در دیدار مقابل آلومینیوم اراک شرایط برای امیرارسلان مطهری، پیمان بابایی و امیرعلی صادقی از قبل هم سخت‌تر شد. ضمن این‌که حالا با حضور گوستاوو بلانکو که در دیدار مقابل آلومینیوم اراک از دقیقه ۵۹ به جای آرمان رمضانی به میدان آمد، شرایط برای گل‌زن استقلال دشوارتر هم شد؛ کسی که سابقه درخشانی در گل‌زنی در دربی‌ها را در کارنامه دارد.

این وضعیت (نیمکت‌نشینی مطهری) در حالی است که تیم استقلال پس از چهار بازی پیش رو باید در چارچوب بازی عقب‌افتاده هفته پنجم به مصاف پرسپولیس هم برود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48rgxw