یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/02/20 14:34
ایران خودرو
کد خبر: 39354

ثبت نام جدید ماشین دنا ایران خودرو|تحویل 120 روز

ایران خودروپیش فروش خودروهای دنا پلاس ساده و دنا پلاس توربو شارژ دستی تحویل شهریورماه ۱۴۰۲ را شروع کرد.

خبر رصد ورزشی  : ایران خودرو یک شرکت تولید کننده‌ی خودرو در ایران است .ایران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی در خاورمیانه شناخته می‌شود .بعضی از خودروهای تولید شده توسط ایران خودرو عبارتند از:سمند .دنا و رانا می باشند.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از دومین فروش خودرو در سال ۱۴۰۲ خبر داد. موعد تحویل خودرو در این طرح ۱۲۰ روزه اعلام شده است.

در طرح جدید فروش ایران خودرو، دنا پلاس توربو شارژ دستی و دنا پلاس ساده با شرط تحویل شهریورماه ۱۴۰۲ عرضه می‌شود.

 

 

لینک ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت 1402

متقاضیان واجد شرایط باید کمتر از ۵۰ درصد بهای مصوب کارخانه خودروها را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی ir.ikco.esale و مطابق با جدول فوق واریز کنند. الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و دریافت می شود.

شرط مهم ثبت نام در دومین پیش فروش ایران خودرو اردیبهشت 1402

ایران خودرو اعلام کرده است کسانی می‌توانند در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو اردیبهشت ۱۴۰۲ شرکت کنند که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی آنها بـه عنـوان بخـش سوم اولویـت تابسـتان بـه ایـن شـرکت اعـلام شـده است. گفتنی است برای متقاضیانی که در الویت قرار گرفته‌اند توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده است تا برای در این بخشنامه ثبت‌نام کنند.

سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک ها از طریق شماره مذکور ارسال می شود.

مهلت واریز وجه فروش ایران خودرو اردیبهشت

مهلت واریز وجه پیش فروش ایران خودرو  ۱۱روز درنظر گرفته است. از روز (یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه) تا روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه می‌توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید. برای اینکار لازم است کمتر از  ۵۰ درصد قیمت کارخانه خودرو پرداخت شود. ضمن اینکه پس از واریز، امکان تغییر خودرو وجود نخواهد داشت.

فایل پی دی اف شرایط ثبت نام دومین فروش خودرو ۱۴۰۲ را از اینجا دریافت کنید.

شرایط ثبت نام ایران خودرو مادران 1402

پیش فروش دنا پلاس ساده و توربو برای متقاضیان طرح عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت  است که شرط ثبت نام خودرو برای مادران تاریخ تولد فرزند دوم است که حتما باید از ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به بعد باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bern8