یک‌شنبه 12 آذر 1402 - 03 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/01/07 16:00
رپرتاژ آگهی//
کد خبر: 37906

بررسی و معرفی بهترین سایت های بازی خارجی

روزنامه‌نگاری بازی‌های ویدیویی در دهه گذشته مشکلات زیادی داشته است.در این مقاله از جزئیات خودداری می‌کنیم، اما کافی است بگوییم که چندین وب‌سایت معروف بازی‌های ویدیویی متحمل نقض اخلاقی تبانی، روابط مالی فاش نشده، شده‌اند.علاوه بر این، برای بسیاری از سایت های بازی، تمرکز از بررسی بازی ها عمدتاً بر اساس گیم پلی و کیفیت تغییر کرده است.

روزنامه‌نگاری بازی‌های ویدیویی در دهه گذشته مشکلات زیادی داشته است.در این مقاله از جزئیات خودداری می‌کنیم، اما کافی است بگوییم که چندین وب‌سایت معروف بازی‌های ویدیویی متحمل نقض اخلاقی تبانی، روابط مالی فاش نشده، شده‌اند.علاوه بر این، برای بسیاری از سایت های بازی، تمرکز از بررسی بازی ها عمدتاً بر اساس گیم پلی و کیفیت تغییر کرده است.

در حال حاضر، برخی از سایت ها بیش از هر چیز دیگری بر مسائل اجتماعی و سیاسی تاکید دارند،  سایر سایت‌های بازی برای پوشش سایر سرگرمی های  (مانند فیلم، تلویزیون و موسیقی) به بهای پوشش بازی‌های خود، منشعب شده‌اند.

ما شما را تشویق می‌کنیم که درباره این موضوعات تحقیق کنید و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید چنین سایت‌های بازی محبوبی را دنبال کنید یا خیر.

هر سایتی را که برای مطالعه انتخاب می کنید، مهم است که به نویسندگانی و سازندگان آن توجه کنید، نه فقط به سایت.بطور قطع نمی توان  "بهترین سایت بررسی بازی" برای نقد و بررسی وجود ندارد، زیرا کیفیت در بین نویسندگان سایت های مختلف متفاوت است.

 

بازی سایت  Destructoid

11

Destructoid یک سایت بازی آنلاین همه جانبه عالی با همه چیز است.  این سایت بازیمقالاتی را به طور منظم منتشر می کند، با تعداد زیادی پست خبری، بررسی و ویژگی های هر هفته به اطلاع کاربران می رساند. این شامل به‌روزرسانی‌های برخی بازی‌ها، پیش‌نمایش بازی‌های آینده و نظرات کاربران است.

اگرچه این فقط یک سایت خبری بازی نیست. سایت  Destructoid بررسی بازی های کنسول و رایانه شخصی و همچنین عناوین موبایل و حتی DLC را منتشر می کند.

 

سایت بازی GamesRadar +

یکی دیگر از سایت‌های خبری بازی که تعادل سالمی از محتوا را ارائه می‌کند، GamesRadar+ اخبار، بررسی‌ها، ویژگی‌ها، نگاه‌های عملی به بازی‌های جدید و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

می توانید نظرات و راهنمای بازی ها را در سیستم مورد علاقه خود مشاهده کنید یا آخرین اخبار و بررسی ها را بررسی کنید.

GamesRadar+ حجم بازی بسیاری از سایت های دیگر را بررسی نمی کند. در زمان نگارش این مقاله، آخرین دسته از بررسی‌های سایت شامل چند بازی محبوب می‌شود، اما اکثر آنها نقدهای سخت‌افزاری هستند.

به طور کلی، GamesRadar+ محتوای زیادی برای بررسی و همچنین داستان‌های سریع برای مطلع شدن از اخبار بازی فراهم می‌کند.

 

سایت Game Informer

12

 سایت Game Informer یک مجله قدیمی بازی های ویدیویی است که یک وب سایت نیز دارد. برخلاف سایر وب‌سایت‌های بازی که محتوای فیلم و تلویزیون را نیز ارائه می‌کنند، این وب‌سایت کاملاً درباره بازی‌ها است (گاهی اوقات فیلم‌ها و تلویزیون‌های مبتنی بر بازی را پوشش می‌دهد).

اخبار، پیش نمایش بازی های آینده، بررسی ها و ویژگی ها را خواهید دید.

به طور کلی، Game Informer یک وب سایت است که توسط افرادی که عاشق ثبت نام بازی انفجار هستند اداره می شود و برای بازیکنان ساخته شده است. سایت هر بازی کوچکی را بررسی نمی‌کند، اما آنچه در اینجا وجود دارد بسیار عالی است و هیچ چیز مزخرف سیاسی وجود ندارد.

 

سایت Christ Centered Gamer

با بحث بالا در مورد سوگیری در بازی ها، ممکن است فکر کنید سایتی با استعداد آشکار انتخاب عجیبی برای گنجاندن آن خواهد بود. اما گیمر با محوریت مسیح به دلیل بررسی های صریح خود توسط افرادی که نگران اخلاق سایت های بازی رایج هستند مورد تحسین قرار گرفته است.

برخلاف سایت‌هایی که به تعصبات نویسنده اجازه می‌دهند بر رتبه‌بندی کیفیت بازی تأثیر بگذارند، این سایت نظرات خود را به دو نقطه تقسیم می‌کند.یکی از نظر فنی بازی را از نظر گیم پلی، کنترل و سایر ویژگی ها امتیاز می دهد.دیگری بر اساس عواملی مانند زبان، محتوای جنسی و مواردی از این دست به اخلاق بازی امتیاز می دهد.

 

سایت GameSpot

13

GameSpot یک سایت بازی معروف است که ارزش دیدن را دارد.اخبار محبوب و جدید را در صفحه اصلی آن به همراه فهرستی از بازی های آینده و بررسی ها خواهید دید. این سایت بازی‌های محبوب و کوچک را بر روی هر پلتفرمی بررسی می‌کند.

 برای چیزی که کمی متفاوت است، می‌توانید نمایش‌های ویدیویی و انجمن‌های آن را برای ارتباط با دیگر گیمرها نیز بررسی کنید. در بررسی‌های آن گهگاه ابهاماتی وجود دارد، مانند نویسنده اشاره می‌کند که آنها در کل بازی انجام نشده‌اند.

 

سایت Nintendo Life

همانطور که از نام آن پیداست، این یکی از بهترین وب سایت های بازی برای علاقه مندان به نینتندو است.intendo Life در پوشش Nintendo Switch، 3DS، eShop و موضوعات مشابه تخصص دارد.نظرات، اخبار، ویژگی‌ها و حتی ویدیوهای اصلی را خواهید یافت.

آنها به گیم پلی اصلی کمک می کنند، مانند ضعف های نوع پوکمون یا نحوه تشخیص نقاشی های جعلی در Animal Crossing. این سایت عناوین قابل دانلود eShop و همچنین نسخه های اصلی را بررسی می کند. با داشتن یک جامعه دلپذیر در بخش‌های تالار گفتمان و نظرات، این یک بازدید ضروری برای همه طرفداران نینتندو است.

 

سایت Metacritic

اگر نمی‌خواهید یک بررسی دقیق انجام دهید و فقط می‌خواهید یک امتیاز سریع بگیرید تا ببینید آیا یک بازی ارزش بازی کردن را دارد یا خیر، سایت Metacritic برای شما مناسب است.

 این سایت  به خودی خود یک وب سایت نقد نیست، اما در عوض امتیازات وب سایت های مختلف نقد بازی (مانند Rotten Tomatoes و وب سایت های مشابه برای فیلم) را جمع آوری می کند.

یک بازی را جستجو کنید و نمره وزنی از 1 تا 100 را خواهید دید. می‌توانید برای خواندن نظرات فردی کلیک کنید، یا نظر بازبین‌ها را با نظرات کاربران مقایسه کنید.

بنابراین، بسیاری از افراد با وزن متاکریتیک دست و پنجه نرم می کنند، اما این مکان خوبی برای شروع تحقیقات خود در مورد یک بازی است. فقط به یاد داشته باشید که علامت های شماره گذاری همه چیز نیستند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bezo9