دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 20 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/18 03:45
مهدی قایدی | تیم ملی
کد خبر: 122278

دست رد به سینه مهدی قایدی | ستاره سابق استقلال از چشم قلعه‌نویی افتاد

مهدی قایدی برای دومین اردوی متوالی به جمع بازیکنان تیم ملی دعوت نشد تا مشخص شود امیر قلعه‌نویی حسابی روی این بازیکن برای جام ملت‌ها باز نکرده است.

مهدی قایدی فصل گذشته یکی از خوب‌های استقلال بود اما مهدی قایدی  در آخرین گام شانس همراهی تیم ملی در جام جهانی را از دست داد و به نظر می‌رسد مهدی قایدی  این بار هم در جام ملت‌ها همراه تیم ملی نخواهد بود، چون امیر قلعه‌نویی مهدی قایدی  را به اردوی تیم ملی دعوت نکرده است حال باید دید مهدی قایدی  هست یا خیر.

محمد محبی زوج مهدی قایدی در استقلال از زمان روی کار آمدن امیر قلعه‌نویی همواره به اردوی تیم ملی دعوت شده است. این در حالی است که محمد محبی فصل گذشته در ترکیب استقلال کمتر از مهدی قایدی گل زده بود. محمد محبی که توسط امیر قلعه‌نویی به لیگ برتر ایران و تیم سپاهان معرفی شد، یکی از بازیکنان مورد علاقه سرمربی تیم ملی است، به این خاطر که در دفاع هم به تیم ملی کمک می‌کند اما مهدی قایدی به خاطر شرایط خاص فیزیکی قادر به انجام این کار نیست. این تصمیم نشان می‌دهد، امیر قلعه‌نویی خیلی به دنبال بازیکن فانتزی و تکنیکی نیست و بازیکنی تکنیکی در صورتی برای او در اولویت است که از نظر فیزیکی و قدرتی هم بازیکن خوبی باشد.

به نظر ستاره فصل گذشته استقلال از چشم امیر قلعه‌نویی افتاده است و دیگر در ترکیب تیم ملی جایی نخواهد داشت. هر چند او در کافا یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی بود و در نهایت با جام عکس قهرمانی گرفت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bpr5d