دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 - 20 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/23 06:15
جواد نکونام | پیمان بابایی | استقلال
کد خبر: 124554

یک خبر فوق العاده برای استقلال و نکونام رسید | استقلال با این ستاره دیگر ول کن صدر نیست

در روزهایی که استقلال درگیر مصدومیت محمد حسین مرادمند است خبر رسیده که مصدومیت دو بازیکن کلیدی این تیم پایان یافته است و این می‌تواند خبر خوبی برای جواد نکونام و تماشاگران استقلال باشد.

به گزارش رصد ورزشی :استقلال صدرنشین لیگ است در روزهایی که استقلال درگیر مصدومیت محمد حسین مرادمند است خبر رسیده که مصدومیت دو بازیکن کلیدی استقلال پایان یافته است و این می‌تواند خبر خوبی برای جواد نکونام و تماشاگران استقلال باشد.

استقلال هفته‌هاست بدون دو بازیکن کلیدی به میدان می‌آید. پیمان بابایی که می‌توانست در خط حمله به استقلال کمک کند و زبیر نیک نفس که یکی از مهره‌های خوب در خط هافبک بشمار می‌آید. این دو بازیکن بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم آبی دوران نقاهت خود را به پایان برده اند و به زودی در تمرینات گروهی تیم استقلال شرکت خواهند کرد. در روز مصدومیت محمد حسین مرادمند این خبر می‌تواند خبر خوبی برای جواد نکونام وتماشاگران استقلال باشد. با بازگشت این دو بازیکن دست جواد نکونام روی نیمکت برای تغییر در ترکیب تیم باز می‌شود.

باشگاه استقلال هنوز در مورد میزبان مصدومیت محمد حسین مرادمند خبری اعلام نکرده است. به نظر می‌رسد این بازیکن با توجه به تعویض چند هفته ای از ترکیب استقلال دور باشد. مرادمند ابتدا قصد داشت به بازی ادامه دهد اما وقتی دوباره وارد زمین شد دید نمی‌تواند به بازی ادامه بدهد و درخواست تعویض کرد.  

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bq7m8