یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/20 10:39
کد خبر: 1054

تعویض احتمالی؛ مطهری به جای تبریزی؟

بحث معاوضه مهاجم ذوب آهن و استقلال در نیم فصل موضوعی است که به بحث داغی در محافل مختلف تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛  مرتضی تبریزی بازیکنی است که دراین فصل فشار زیادی را تحمل کرده است، او در هفته هایی در ترکیب استقلال بازی می کرد که آبی ها شرایط خوبی نداشتند و چون نمی توانست در گلزنی موفق باشد فشار زیادی را از سوی هواداران استقلال تحمل کرد.

مرتضی تبریزی اما با تصمیم استراماچونی چند هفته ای از ترکیب استقلال دور شده است و همین دست مایه شایعات عجیبی پیرامون این بازیکن شده است، در هفته های گذشته شایعات زیادی به راه افتاده است که استقلال تصمیم دارد در نقل و انتقالات زمستانی این بازیکن را با ارسلان مطهری معاوضه کند.

اما انتشار این خبر چقدر صحت دارد؟ آنچه مسلم است در روزهایی که استقلال به شرایط ایده آل رسیده است تبریزی امیدوار است بتواند نظر استراماچونی را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی جلب کند و فعلا تصمیمی برای جدایی از جمع آبی پوشان ندارد.

تبریزی

از طرف دیگر طبق اخبار رسیده استراماچونی فعلا به جز جذب یک مهاجم خارجی درخواست دیگری از باشگاه نداشته است و صحبت هایی که در این باره مطرح می شود در حد شایعاتی است که در فضای مجازی مطرح می شود.

آنچه مسلم است تبریزی در هفته های باقی مانده تا نیم فصل در تلاش است شرایط خود را تغییر بدهد تا به بازیکن مهمی در استقلال تبدیل بشود.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4byod3