شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1399/09/21 14:52
کد خبر: 14578

پرونده امید عالیشاه باز است

عالیشاه به زودی در محل باشگاه حاضر می شود تا در مورد اتفاقات تمرینات روزهای قبل از بازی با صنعت نفت آبادان به مدیریت پرسپولیس توضیحاتی ارائه دهد.

امید عالیشاه بعد از ایجاد درگیری در محل تمرین پرسپولیس، دیدار با صنعت نفت آبادان را از دست داد. مدیران باشگاه پرسپولیس در توضیح این اقدام اعلام کردند او برخلاف شایعات نادرست و ادعاهای کذب، هیچ درگیری با کادرفنی نداشته اما به علت عدم رعایت مسائل حرفه‌ای باید پاسخگوی رفتار خود باشد.

 

از این رو عالیشاه از تیم اخراج نشد و در پرسپولیس ماند. او حتی در اولین جلسه تمرینی پس از بازی با صنعت نفت آبادان بازگشت و در کنار سایر بازیکنان تمرینات خود را ادامه داد اما پرونده انضباطی امید هنوز مختومه نشده است.

 

در واقع عالیشاه به زودی در محل باشگاه حاضر می شود تا در مورد اتفاقات تمرینات روزهای قبل از بازی با صنعت نفت آبادان به مدیریت پرسپولیس توضیحاتی ارائه دهد. البته شاید این بازیکن هم حرف هایی برای گفتن داشته باشد که می‌تواند گره‌گشای پرونده درگیری پر سر و صدای او با اعضای کادر فنی هم باشد.

 

گفته می‌شود عمده ناراحتی عالیشاه به علت ادامه یافتن نیمکت‌نشینی هایش بود و این بازیکن می گفت هر چقدر بیشتر تلاش می کند، کمتر مورد قبول کادرفنی است و هیچ شانسی برای حضور در ترکیب اصلی ندارد. جالب اینکه رفتار او قبل از یک بازی حساس مقابل صنعت نفت آبادان باعث عصبانیت هواداران پرسپولیس شد و آنها در این قضیه، حق را به یحیی گل محمدی دادند که بتواند با قدرت با بازیکنان خود رفتار کند.

 

 

منبع: خبرورزشی

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4byyn9