دوشنبه 30 بهمن 1402 - 19 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/22 08:32
محمدحسین مرادمند | استقلال
کد خبر: 124507

بدشانسی بزرگ محمدحسین مرادمند | ستاره استقلال و نکونام دربی پرسپولیس را از دست داد

محمدحسین مرادمند مورد آزمایش MRI قرار می گیرد تا پزشکان نظر نهایی خود را در خصوص مصدومیتش اتخاذ کنند.

به گزارش رصد ورزشی محمد حسین مرادمند فوتبال خود را از پایه‌های سپاهان آغاز کرد اخراج محمد حسین مرادمند یکی از مهمترین اتفاقات بازی استقلال و آلومینیوم اراک بود. محمدحسین مرادمند در فصل جدید به یکی از مهره های قابل اتکای تیم جواد نکونام تبدیل شده است و جواد نکونام از محمدحسین مرادمند به عنوان فرمانده و نظم دهنده خط دفاعی استفاده می‌کند اما محمدحسین مرادمند چند هفت است گرفتار بدشانسی هایی از قبیل محرومیت و مصدومیت شده است.

محمدحسین مرادمند در دیدار استقلال مقابل تراکتور دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت. او تلاش کرد تا بتواند دوباره به میدان برگردد ولی آسیب دیدگی پای این بازیکن مانع از ادامه حضورش در ترکیب تیم شد و او جایش را به امید حامدی فر داد.

حال از باشگاه استقلال خبر می رسد که محمدحسین مرادمند از ناحیه زانو و رباط داخلی آسیب دیده و روز گذشته نیز از پای خود عکس گرفته تا وضعیت نهایی وی مشخص شود. در این خصوص جواب MRI وضعیت نهایی مرادمند را مشخص خواهد کرد.

همچنین درخصوص مرادمند شنیده می‌شود مدت زمان دوری او از میادین احتمالا به دو ماه خواهد رسید که به این ترتیب این بازیکن بازی‌های بعدی استقلال از جمله دربی ۱۰۲ پایتخت را هم از دست خواهد داد. 

گفتنی است مرادمند در دربی جام حذفی فصل گذشته در دقیقه ۱۰۱ توانسته بود گل تساوی استقلال را وارد دروازه پرسپولیس کند و یکی از مدافعان گلزن تیم نکونام محسوب می شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4dvejq