سه‌شنبه 01 اسفند 1402 - 20 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/08/20 06:05
کد خبر: 1031

واکنش فتحی به جنجال دیروز در استقلال

استقلال در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفته و توانسته در لیگ برتر و جام حذفی به هفت پیروزی پیاپی دست یابد و خود را به‌عنوان مدعی قهرمانی در هر دو جام مطرح کند. با این حال حواشی پیرامون این تیم نیز همچنان ادامه دارد و نتایج خوب باعث نشده که آبی‌ها روزهای آرامی را سپری کنند.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از فرهیختگان : روز گذشته گزارشگر یکی از شبکه‌های تلویزیونی که برای تهیه گزارش به باشگاه استقلال رفته بود انتقادهایی را نسبت به مدیر این باشگاه مطرح کرد که به صورت طبیعی این موضوع خیلی زود توسط این باشگاه تکذیب شد. خبرگزاری صداوسیما نوشت: «بعد از خروج مدیرعامل باشگاه استقلال از محل کارش و در مواجهه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، علت دلخوری استراماچونی از شرایط موجود را پرسیدیم که او عنوان کرد، اصلا مهم نیست که سرمربی تیم از شرایط ناراحت است، بهتر است دلیل دلخوری را از خود او سوال کنید.» گزارشی که توسط باشگاه استقلال تکذیب و اعلام شد مدیرعامل باشگاه گفت‌وگویی با رسانه‌ها نداشته است. به بهانه این اتفاق به سراغ امیرحسین فتحی رفتیم.

درباره اتفاق رخ داده که دیروز بازتاب زیادی هم داشت، صحبت کنید. واقعا گفتید دلخوری‌های استرا مهم نیست؟!

نمی‌دانم این حرف‌ها چرا مطرح می‌شود. دفعه قبل هم گفته بودم تا لیگ تعطیل می‌شود، دوستان می‌خواهند به هر طریقی حاشیه‌سازی کنند و این بار در حالی این صحبت‌ها را مطرح کردند که تیم روند خوبی دارد و طی هفته‌های اخیر هفت برد پیاپی را کسب کرده‌اند. دلیل این کارها را نمی‌دانم و به‌شدت این موضوع را تکذیب کرده و با قاطعیت می‌گویم که طی چند روز اخیر هیچ مصاحبه‌ای انجام ندادم که بخواهم این حرف‌های بی‌اساسی که به بنده نسبت داده شده است را بزنم. گویا موفقیت و روند خوب استقلال برای برخی گران تمام شده که به هر قیمتی می‌خواهند آن را متوقف کنند.

ارتباط خوبی با سرمربی ایتالیایی دارید؟

بارها عرض کرده‌ام با استراماچونی به‌شدت در تعامل بوده و با هم اهداف همسویی را دنبال می‌کنیم و ان‌شاءالله با رفع مشکلات مالی در ادامه لیگ برتر، روند قدرتمند تیم ادامه پیدا کرده و خیلی زود به جایگاه واقعی‌مان باز خواهیم گشت.

گویا به‌شدت از برخی مسائل دلخور هستید؟

حق دارم چون این اتفاقات عجیب است. ارتباط بسیار خوبی با استراماچونی دارم و از او همیشه حمایت کرده‌ام؛ چه زمانی که نتایج استقلال مطلوب نبوده به صراحت از هواداران خواستم صبوری کنند چون مربی با دانشی داریم و نتایج خوب ما در راه است. اتفاقا با صبوری هواداران تیم نتیجه گرفت. ما این مربی را با تحقیق و علم و دانش انتخاب کرده‌ایم و دو ماه روی حضور این مربی در استقلال مطالعه می‌کردیم. روزهای خوب استقلال الان رسیده و مطمئنا روزهای بهتری هم در انتظار تیم است. باید تاکید کنم ارتباط خیلی خوبی با بازیکنان، کادرفنی و عوامل باشگاه دارم. مشکلات مالی هم مطمئنا به‌زودی حل می‌شود. این موضوع دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. ان‌شاءالله به کوری چشم آنهایی که نمی‌خواهند استقلال آرامش داشته باشد این تیم در آرامش به قهرمانی فکر خواهد کرد.

و صحبت پایانی؟

از روز اول هم که استقلال در دقایق پایانی گل می‌خورد و دوستان واژه استراتایم را مطرح کردند و برخی به تیم انتقاد می‌کردند، به تیمم ایمان داشتم و می‌گفتم برخی مشکلات ناخواسته داوری و بدشانسی یقه ما را گرفته و همیشه می‌گفتم امیدوارم آن روی سکه هم خودش را به ما نشان دهد که این اتفاق امروز افتاده. ما در همان روزهای نخست هم مستحق باخت نبودیم و از اول هم خوب بازی می‌کردیم و حتی باید حریفان را شکست می‌دادیم. آن زمان که همه از استرا انتقاد می‌کردند ما از استرا حمایت می‌کردیم. چه برسد به الان که تیم پرقدرتی داریم و روزهای درخشان‌تر و بهتری نیز در انتظارمان است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4dxap3