چهارشنبه 02 اسفند 1402 - 21 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/18 07:22
کد خبر: 2531

حالا منتظر رفتن دیاباته باشید!

مدیرعامل استقلال بارها تأکید کرده بود که هم استراماچونی در استقلال می‌ماند هم شیخ دیاباته. حالا که مربی ایتالیایی بر خلاف وعده های مدیرعامل باشگاه قراردادش را فسخ کرده احتمالا جدایی دیاباته هم چندان دور از ذهن نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از خبرورزشی: امیرحسین فتحی سال گذشته و در ابتدای ورودش اعلام کرد مامه تیام بازیکن استقلال است و جایی نمی‌رود. هواداران تنها اندکی بعد شاهد فروش این بازیکن به باشگاه عجمان بودند. بعد از آن او چنین حرفی درباره بازیکنان دیگری هم زد که آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

 

فتحی درباره سرور جپاروف: او جایی نمی‌رود و در استقلال می‌ماند! (جپاروف به سادگی رفت).

 

فتحی درباره پاتوسی: خبر خوبی برای هواداران داریم. قرارداد پاتوسی با استقلال تمدید شد. او بازیکن ماست و فصل آینده هم در خدمت تیم خواهد بود. پاتوسی‌های دیگر هم در راه استقلال هستند. (کمی بعد سر از العین درآورد)

فتحی درباره برکناری شفر و جانشینی فرهاد مجیدی: فرهاد جانشین استراماچونی شود؟ اصلاً چنین خبری نیست و تکذیبش می‌کنم. هزار بار دیگر هم تکذیب می‌کنم. (یکی، دو روز بعد فرهاد جانشین شفر شد!)

فتحی درباره صیادمنش: اللهیار اصلاً فروشی نیست و در استقلال می‌ماند. (بعد از ظهر همان روز خلیل زاده در رادیو گفت صیادمنش را به فنرباغچه فروختند و پولش را هم گرفتند)

فتحی درباره همام: او با استقلال قرارداد دارد و جایی نمی‌رود. (به ازای ۳۰ هزار دلار پول نقد او را به اسماعیلی مصر دادند)

و حالا این اظهارات فتحی دوباره ادامه دارد. او همین شنبه شب گفت استراماچونی می‌ماند و این مربی فسخ کرد و رفت. فراموش نکنید اسم دیاباته را هم آورد و گفت او فروشی نیست و در استقلال می‌ماند. کی باید منتظر جدایی این بازیکن بود؟!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4dyvd4