چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1398/09/25 06:29
کد خبر: 2934

رحمتی: سال‌ها فریاد زدم ولی هیچکس حرفم را گوش نکرد

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال و کنونی شهرخودرو گفت: سال‌ها است که فریاد می‌زنم تمام زندگی من به خاطر عدم پرداخت مالیاتم مختل شده است اما کسی به صحبت‌هایم گوش نکرد.

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از فارس: سید مهدی رحمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی، خصوص اینکه روز گذشته سندی از توقیف اموال خود را روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است، اظهار داشت: واقعا مجبور شدم این کار را انجام بدهم تا همه ببینند چه اتفاقی رخ داده است. این موضوع مربوط به امروز و دیروز نیست و سال‌ها است که فریاد می‌زنم تمام زندگی من به خاطر عدم پرداخت مالیاتم مختل شده است اما کسی به صحبت‌هایم گوش نکرد.

وی افزود: مالیاتم مربوط به سال‌های 90،91 و 92 بوده که البته قرار نیست ریالی از این پول به من پرداخت شود بلکه باید باشگاه آن را به اداره مالیات پرداخت کند. تا امروز هر کاری از دستم بر آمده برای استقلال انجام دادم، چنانچه در ابتدای فصل هنگامی که آقای استراماچونی قصد حضور در استقلال را داشت برای پیش پرداخت ایشان از طریق یکی از دوستانم کمک کردم تا این مبلغ پرداخت شود. این موضوع را آقایان فتحی و خطیر هم می‌توانند شهادت بدهند و هنوز هم این پول از سوی باشگاه استقلال به دوست اینجانب پرداخت نشده است.

رحمتی تصریح کرد: در حال حاضر هم سیستم کل زندگی‌ام به خاطر این بدهی مالیاتی به هم ریخته است، حساب‌های بانکی من مسدود شده و ممنوع‌الخروج هم هستم. اگر سفرم شخصی بود پیگیر نمی شدم چنانچه در این سالها سفر تفریحی هم نرفته‌ام و سفرها یا با تیم به صورت ورزشی بوده و یا زیارتی بوده که همه را به صورت یکبار مجوز خروج اجازه گرفته‌ام. اما از آنجایی که الان بازیکن شهرخودرو هستم و به این تیم تعهد دارم باید موضوع را پیگیری می‌کردم چون نباید این تیم لطمه بخورد و برنامه اردویی و بازی‌های آسیایی این تیم به خاطر من دچار مشکل شود.

سنگربان فصل گذشته استقلال ادامه داد: با آقایان فتح‌الله‌زاده، افشارزاده و افتخاری و همچنین خود آقای فتحی چندین و چند بار در این زمینه صحبت کردم و حتی هر سال روی پرداخت آن به توافق رسیدیم که متاسفانه تا امروز این مشکل پابرجا باقی مانده است. متن توافقنامه‌ها هم موجود است.

وی افزود: در این‌ سالها هرگز مسائل مالی برایم در اولیت نبوده و هر جایی لازم بود به تیم کمک کردم. مثل بحث پیش پرداخت به بازیکنان که سعی کردم باشگاه به خاطر کمبود منابع مالی ، اول به بازیکنان جدید تیم پول بدهد تا آنها با فراغ بال به تمرینات اضافه شوند. مثل کاوه رضایی و .... که به هنگام عقد قرارداد از دریافت پیش پرداخت خودم صرفنظر کردم تا آن مبلغ به کاوه پرداخت شود. به هر حال مسائل مالی همیشه برایم در اولویت آخر بوده و امروز هم اگر موضوع مالیاتم را مطرح کردم برای این است که به یک باشگاه دیگر تعهد دارم و آنها نباید به خاطر من ضرر کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jdep4