شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/20 13:24
کد خبر: 38258

واکنش عجیب و جنجالی رضا کیانیان به حواشی اخیر

در پستی که در صفحه شخصی خود منتشر کرده، رضا کیانیان، هنرمند سینما و تئاتر، بار دیگر با بیان این نکته ضمنی، به اظهار نفرت از دو قطبی گری پرداخت و با ابراز این موضع جدی، اعلام کرد که همیشه سعی کرده است که وفق خودش باشد.

رضا کیانیان ، هنرمند سینما و تئاتر، در یک پست در صفحه شخصی خود، به اظهار نفرت از دو قطبی گری پرداخته و با بیان این موضع جدی، اعلام کرده است که همیشه سعی کرده است که وفق خودش باشد. در همین پست، او به شدت از نقل قول نادرستی که در برخی صفحات مجازی درباره درگذشت کیومرث پوراحمد از قول خود منتشر شده است، گله کرده و نوشته است: "نمی‌دانم که ذهن‌های بیمار چرا حرف‌های خود را به دیگران نسبت می‌دهند و منتشر می‌کنند."

رضا کیانیان با انتشار عکس آن جمله که بر روی آن خط کشیده بود، در ادامه نوشته است: این پست و استوری من نیست. تازه دیروز یکی از دوستانم برایم فرستاد. قبلش به خاطرش کلی فحش خورده بودم و کلی هم برایم هورا کشیدند.

صفحه‌ی من مشخص است. آدرس دارد. گاهی بهتر است قبل از حکم دادن _ چه این طرفی و چه آن طرفی _ چند دقیقه وقت بگذاریم و راست و دروغ هر مطلبی را بفهمیم. من هر چه بخواهم بنویسم، در صفحه خودم می نویسم. نه از فحاشان می‌ترسم و نه هوراکشان مغرورم می کنند. سال‌هاست خودم را می‌شناسم و سعی کردم خودم باشم. آن قدر جسارت دارم حرف خودم را بزنم.

به قول دوستم حبیب احمدزاده «بلاهت داخلی و خباثت خارجی» هر دو می کوشند، فضای جامعه را دو قطبی کنند. من از هر دو ضربه خورده ام.از هر دو طرف زخمی شده ام. لشگرهای سایبری داخل و خارج در حال کارند. هر دو کارشان دروغ پردازی و شایعه پراکنی ست. از هر دو بیزارم از دروغ بیزارم و از تهمت بیزارم. از پشت هم اندازی بیزارم. از دوقطبی گری بیزارم. همیشه سعی کردم خودم باشم. راه خود را بروم. چه فحش و ناسزا نثارم شود، چه تشویق و هورا. والسلام. نامه تمام.

رضا کیانان این متن را با هشتگ «خودت باش» و «فضای دو قطبی» منتشر کرده است.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jekle