سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/03 20:30
کد خبر: 128010

کمک داور ویدیویی جلوی گریه امارات را گرفت/ صعود مقتدرانه ایران از گروه C

تیم ملی فوتبال کشورمان، در ورزشگاه اجوکیشن سیتی شهر دوحه قطر، در سومین بازی مرحله گروهی با نتیجه دو بر یک و با گل های مهدی طارمی، امارات را شکست داد تا با سه برد و نه امتیاز به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کند.

به گزارش رصد ورزشی ، هر چند ایران با اختلاف یک گل این بازی را برد، اما اختلاف دو تیم بسیار بیش از یک گل بود و اگر کمک داور ویدیویی در کار نبود، احتمالا سنگین ترین شکست جام نصیب اماراتی ها می شد که از روز قبل ار بازی، شروع به ایجاد حواشی خارج از زمین کرده بودند و مدعی شده بودند، اشک ایران را در این بازی در خواهند آورد! 

در این دیدار، تانتاشف ازبک 4 بار به سراغ کمک داور ویدیویی رفت که هر 4 بار به ضرر ایران تصمیم گرفت تا وی ای آر، منجی اماراتی ها باشد. به این ترتیب، 3 گل از قلی زاده، آزمون و محبی مردود اعلام شد و یک پنالتی به ضرر ایران گرفته شد که توسط علیرضا بیرانوند، مرد شماره یک تیم ملی، مهار شد.

تنها نکته منفی در این دیدار مصدومیت شدید دفاع راست تیم ملی، صادق محرمی بود که به احتمال فراوان ادامه مسابقات را از دست خواهد داد.

در دیگر دیدار این گروه، فلسطین با 3 گل هنگ کنگ را شکست داد تا پس از امارات، دیگر تیم 4 امتیازی گروه باشد و خود را به عنوان یکی از تیم های سوم صعود کننده به دور حذفی معرفی کند. از هفته آینده دیدارهای مرحله حذفی مسابقات آغاز خواهد شد که در مرحله یک هشتم نهایی ایران به دیدار تیم سوم گروه B مسابقات خواهد رفت. در گروه B تیم سوریه پس از استرالیا و ازبکستان، در رده سوم قرار گرفته است.

شما می‌توانید برای دنبال کردن مسابقات حساس مرحله گروهی، اپلیکیشن آرپا را نصب و این مسابقات را به صورت زنده، با بهترین کیفیت و از طریق ویژه برنامه جام ملت های آسیا مشاهده نمایید و با پیش بینی هر بازی، جایزه میلیونی ببرید.منتظر اعلام خبر افزایش جایزه ها هم باشید.کی؟ از مرحله یک هشتم نهایی تا فینال.!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jjpdk