شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1399/07/10 10:00
کد خبر: 12710

پشت پرده استوری جنجالی گیتاریست استقلال + عکس

مطهری مهاجم استقلال بعد از بازگشت این تیم به تهران در یک استوری، مجید نامجومطلق و صالح مصطفوی را منشن کرد و گفت به خاطر کارهایی که این دو نفر با او کردند، هرگز آنها را نمی‌بخشد.

مطهری مهاجم استقلال بعد از بازگشت این تیم به تهران در یک استوری، مجید نامجومطلق و صالح مصطفوی را منشن کرد و گفت به خاطر کارهایی که این دو نفر با او کردند، هرگز آنها را نمی‌بخشد.

 

اگر چه گفته می‌شود مطهری با منشن کردن این دو نفر، در اصل از فرهاد مجیدی انتقاد کرده و سرمربی سابقش را دلیل اصلی نیمکت نشینی‌اش در استقلال می‌داند اما روزنامه جام جم در شماره امروزش مدعی شده مخاطب اصلی مهاجم استقلال کسی نیست جز صالح مصطفوی.

 

آنطور که این روزنامه نوشته، ماجرای اختلاف این دو به زمان حضور در نفت تهران بازمی‌گردد. در آن زمان مطهری بازیکن منصوریان بود و صالح مصطفوی هم در کادر فنی حضور داشت. ارسلان به نزدیکانش گفته مصطفوی همان روزها مدام به منصوریان می‌گفت او بازیکن ۹۰ دقیقه نیست و به همین خاطر سرمربی نفت معمولا به عنوان بازیکن ذخیره از او استفاده می‌کرد. از همان زمان ارسلان رابطه خوبی با صالح مصطفوی نداشت. این مربی همواره چنین اعتقادی درباره مطهری داشته و از علل اصلی تعویض او بوده است.

 

منبع: پارس فوتبال 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jo5z3