جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1398/10/11 10:37
آخرین خبر؛
کد خبر: 3858

ضرب‌الاجل باشگاه استقلال به استراماچونی؛ فقط تا ساعت ۱۲ امشب

رحمان رضایی گفت: مهلتی که وکیل و مدیر برنامه های استراماچونی از ما خواسته بودند آخر امشب به پایان می رسد و ما همچنان منتظر پاسخ آقای استراماچونی هستیم.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبر ورزشی؛بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن تشریح مراحل مذاکره با وکیل استراماچونی گفت: پس از اینکه در مقطع قبلی پول آقای استراماچونی به حسابش واریز شده بود و این انتظار وجود داشت که طبق توافق صورت گرفته به استقلال برگردد اما وکلای او روز چهارشنبه با ارسال ایمیلی به باشگاه شرایط جدیدی را مطرح کردند که همه در جریان آن هستند.

وی افزود: روز جمعه مدیر برنامه های استراماچونی که مدیر برنامه های من نیز بود طی پیامی از من خواست مجددا مذاکره با استقلال از سر گرفته شود. من این پیام را به وزارت ورزش و جوانان و باشگاه استقلال انتقال دادم و قرار شد این بار حضوری و به صورت مستقیم با حضور سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال این مذاکره انجام شود.

رحمان رضایی افزود: روز یکشنبه ساعت ۷ عصر در دوحه با حضور آقای خلیل زاده، علی خطیر، من و وکیل سوئیسی باشگاه در جلسه ای با حضور وکیل آقای استراماچونی حاضر شدیم و به بررسی نقاط اختلاف و برخی سوتفاهمات پرداختیم.

1

بازیکن سابق تیم ملی با بیان اینکه این جلسه با نگاه مثبت دو طرف برگزار شد افزود: در این مذاکره آقای خلیل زاده همه درخواست های وکیل آقای استراماچونی را بدون کم و کاست پذیرفت و ماحصل آن یک توافق ۹ بندی بود که مورد تأیید ما و وکیل آقای استراماچونی قرار گرفت. این توافق برای مدیر برنامه های آقای استراماچونی هم ارسال شد و او هم آن را تأیید کرد و سپس برای گرفتن پاسخ نهایی برای شخص استراماچونی ارسال شد.

عضو تیم مذاکره کننده باشگاه استقلال تصریح کرد: وکیل آقای استراماچونی با ابراز رضایت از این توافق اعلام کرد تا ساعت ۱۸ روز دوشنبه پاسخ نهایی اعلام می شود اما روز دوشنبه مدیر برنامه های آقای استراماچونی ۲۴ ساعت دیگر از ما فرصت خواست. مجددا ساعت ۱۹ روز سه شنبه مدیر برنامه های آقای استراماچونی امروز را هم فرصت خواست تا جواب نهایی را اعلام کند.

رحمان رضایی با بیان اینکه تا این لحظه پاسخی از طرف آقای استراماچونی به باشگاه استقلال نرسیده افزود: ساعت ۱۵ امروز ایمیل نهایی ر ا برای آقای استراماچونی ارسال کردیم که در آن تأکید شده با توجه به وکیل آقای استراماچونی و سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال ، تا ساعت ۲۴ امشب پاسخ نهایی را به ما اعلام کند و در صورتی که پاسخی دریافت نشد این اقدام را به مثابه عدم تمایل آقای استراماچونی در نظر بگیریم و سرمربی جدید باشگاه را هیئت مدیره انتخاب کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4jpgk4