شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/03/24 06:20
سحر قریشی
کد خبر: 20937

شوهر سحر قریشی در مسیر زندان | سحر قریشی از تتلو جدا می شود؟

روزنامه جام جم متعلق به صداوسیما نوشت: ساشا سبحانی و دنیا جهانبخت و امیر تتلو به عنوان گردانندگان سایت‌های شرط بندی که از آنها چندین مورد شکایت شده، به دادسرا احضار شده اند. این روزنامه نوشت: این متهمان برای این‌که از خود ردی به جا نگذارند، هر چند وقت یک بار سایت را تغییر می‌دهند. یکی از مدیران سایت‌های شرط‌بندی سال‌۹۱ هم در رابطه با پرونده قتل راننده‌ای در تهران تحت تعقیب قرار گرفته بود.

به گزارش شمانیوز: روزنامه جام جم متعلق به صداوسیما نوشت: سه شاخ مجازی که مدیران سایت‌های شرط‌بندی هستند به دادسرای تهران احضار شدند. تتلو شوهر سحر قریشی در بین این سه نفر است.

اوایل زمستان سال گذشته مردی با حضور در پلیس فتای تهران شکایت کرد که در دام باند شرط‌بندی گرفتار شده و پول بسیاری را در این ارتباط از دست داده است. بعداز شکایت این مرد، زنان و مردان دیگری نیز با حضور در پلیس فتا شکایت‌های مشابهی مطرح کردند. تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این‌که ماموران پی بردند مدیران این سایت‌های شرط‌بندی در خارج از کشور حضور دارند. تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مدیران این سایت‌ها ادامه داشت تا این‌که ماموران متوجه شدند ساشا سبحانی و دنیا جهانبخت و امیر تتلو از شاخ‌های مجازی، گردانندگان این سایت‌های کلاهبرداری هستند. این متهمان برای این‌که از خود ردی به جا نگذارند، هر چند وقت یک بار سایت را تغییر می‌دهند. یکی از مدیران سایت‌های شرط‌بندی سال‌۹۱ هم در رابطه با پرونده قتل راننده‌ای در تهران تحت تعقیب قرار گرفته بود.

او و دوستش در حال دور دور در غرب تهران بودند که با راننده‌ای درگیر شده و دوستش با قتل راننده به خارج از کشور فرار کرد که عامل قتل بعد از مدتی با پرداخت دیه، رضایت گرفت و به ایران برگشت اما متهم دیگر پرونده در خارج از کشور با راه‌اندازی سایت‌های شرط‌بندی به فعالیتش در این حوزه مجرمانه همچنان ادامه می‌دهد.

محمد امین تقویان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: با توجه به کلاهبرداری‌ها، سه متهم به دادسرا احضار شده‌اند که در صورت حاضر نشدن در وقت مشخص شده، برای آن‌ها قرار بازداشت صادر خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4m879j