یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/25 10:56
امیر قلعه نویی | تیم ملی
کد خبر: 124713

استاد استقلالی مامور شد | ماموریت مهم امیر قلعه نویی در تیم ملی

جدال امروز تیم ملی مقابل هنگ کنگ برای ما یک مسابقه انتقامی محسوب می‌شود.

به گزارش رصد ورزشی :  امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی است امیر قلعه نویی تا کنون چندبار لیگ را به تعویق انداخته است تیم ملی تاکنون تمام بازی هایش را با امیر قلعه نویی برده است. در خبرها آمده است امیر قلعه نویی از سازمان لیگ درخواست کرده است برنامه بازی‌های هفته دهم لیگ برتر را دستخوش تغییر کند تا تیم امیر قلعه نویی از روز بیستم تمرینات آماده سازی خود را برای فیفا دی آغاز کند. 


تیم ملی در حالی با امیر قلعه نویی به مصاف هنگ کنگ می‌رود که کمتر از دو ماه قبل تیم امید کشورمان با هدایت رضا عنایتی در بازی‌های آسیایی مغلوب همین تیم شد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت تا پس از نرسیدن به المپیک پاریس، یک ناکامی بزرگ دیگر را هم در کارنامه خودش ثبت کرده باشد. شکستی که برای مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال که حالا به جرگه مربیان پیوسته، فوق العاده گران تمام شد و قطعاً برای همیشه در کارنامه او باقی خواهد ماند، ولی حالا امیر قلعه نویی که سال‌ها در استقلال و تیم ملی مربی رضا عنایتی بود، تیمش را به نیت کسب یک پیروزی پرگل به میدان می‌فرستد تا اولین قدم برای رسیدن به جام جهانی بعدی را محکم برداریم و از گربه سیاه تیم امید هم انتقام بگیریم.

انتقامی که یک سرمربی استقلالی برای آرام کردن دل شاگردش خواهد گرفت، اما متاسفانه باید به این واقعیت اشاره کنیم که حتی اگر ۱۰ گل هم به هنگ کنگ بزنیم، خاطره ناکامی در بازی‌های آسیایی پاک نخواهد شد و فقط از میزان و شدت تلخی آن کاسته می‌شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mj67j