یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/08 07:18
کریستیانو رونالدو | CR7
کد خبر: 125461

کریستیانو رونالدو به بازی بعدی النصر می رسد ؟ | خبری مهم از CR7 پس از لطف بزرگ برای پرسپولیس

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس در دیدار مقابل النصر برای دفع توپ ضربه محکمی به گردن کریستیانو رونالدو زد که همه هواداران این تیم را نگران کرد.

به گزارش رصد ورزشی :کریستیانو رونالدو این فصل در النصر بازی می کند علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس در دیدار مقابل النصر برای دفع توپ ضربه محکمی به گردن کریستیانو رونالدو زد که همه هواداران این تیم را نگران کرد. کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی تیم النصر عربستان که در دیدار مقابل پرسپولیس نتوانست دروازه نماینده کشورمان را باز کند کریستیانو رونالدو در اواسط نیمه دوم و برای ضربه زدن به توپ درون محوطه جریمه پرسپولیس برخورد نسبتا شدیدی با علیرضا بیرانوند داشت.

شدت برخورد کمر بیرانوند با پشت گردن کریستیانو رونالدو به قدری بود که این بازیکن برای دقایقی روی زمین دراز کشید و در نهایت پس از مدتی کوتاه از زمین مسابقه خارج شد.

با توجه به حساسیت بازی جمعه شب هفته جاری مقابل الهلال برای مسئولان باشگاه النصر از لحظه خروج رونالدو از زمین مسابقه کار پزشکان تیم روی گردن او آغاز شد. با این همه رسانه‌های ورزشی عربستانی درباره وضعیت کریستیانو رونالدو خبری مبنی بر نرسیدن این بازیکن به دیدار حساس جمعه منتشر نکرده‌اند و به نظر نمی‌رسد برخورد رونالدو با دروازه‌بان پرسپولیس مشکلی برای این فوتبالیست سرشناس برای رویارویی مقابل تیم الهلال به وجود بیاورد.

ناگفته نماند؛ دیدار تیم‌های الهلال و النصر در زمین الهلال برگزار می‌شود. این مسابقه اول دسامبر - جمعه دهم آذر ماه - و ساعت 21:۳۰ به وقت ریاض آغاز خواهد شد.

یادآور می شود؛ تیم‌های الهلال و النصر به ترتیب با ۳۸ و ۳۴ امتیاز در رده اول و دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر عربستان قرار دارند که پیروزی تیم النصر در این مسابقه می‌تواند فاصله امتیازی این دو تیم را به یک امتیاز کاهش دهد. از این رو حضور رونالدو در دیدار مقابل الهلال اهمیت ویژه‌ای برای سرمربی تیم النصر دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mj8dy